Home DÜNYA “DÜNYA, UZAYLI İSTİLASINA HAZIR DEĞİL”
DÜNYA - 16 Mart 2020

“DÜNYA, UZAYLI İSTİLASINA HAZIR DEĞİL”

İngiliz hükümeti için UFO aratırmaları yapan gazeteci-ufolog Nick Pope, uzaylı istilasına karşı Dünya'yı uyardı.

1991-94 yılları arasında İngiliz hükümet için UFO ve uzaylılar tarafından kaçırılma vakalarını inceleyen, o günden sonra gazeteci kimliğin ‘ufolog’ titrini ekleyen Nick Pope, uzaylı istilasına karşı Dünya’yı uyardı: “Hazır değiliz.”

“Uzaylılar bizi kıskanç gözlerle izler ve bize karşı plan yaparlarsa, bu planları yıkmak için bizim ne planlarımız var? Kısaca söyleyeyim: Yok” diye söze başlayan Nick Pope “Gerçekten bir Dünyalar Savaşı çıkarsa, uzaylı istilasına karı b planımız yok. Komplo teorisyenleri ‘Bir yerlerde gizli bir işgal planı var’ dese de inanmayın, yok” diyerek ‘yüreklere su serpti.’

“ARIYORUZ DA BULURSAK NE YAPACAĞIZ?”

İnsanlığın koronavirüsüyle verdiği savaşa değinen Nick Pope, “Dünyalar Savaşı çıkarsa, tek sorunumuz uzaylılar olmayacak ki, bir sürü sosyal sorunlar baş gösterecek. Elektrik gidecek, ATM’lerden para çekilemeyecek, benzin sıkıntısı baş gösterecek, kanun ve düzen bozulacak” dedi ve ekledi:

“Bu tabi ki kabus senaryosu. Ama hazırlıklı olmamız lazım. Birçok insan uzaylıları bulmak için yaşıyor. Onlarla karşılaştığımızda ne yapacağımızı bilmemek delice.”

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: İYİ DE UZAYLILAR GELİRSE ONLARLA KİM MASAYA OTURACAK?

“ALLAH RAZI OLSUN TÜM UZAYLILARDAN”

‘KORONAVİRÜS TOPLU MEZARI’ UZAYDAN GÖRÜLÜYOR