Home DÜNYA KORONAVİRÜS, 1981’DE YAZILAN KİTAPTA GEÇİYOR!
DÜNYA - 24 Şubat 2020

KORONAVİRÜS, 1981’DE YAZILAN KİTAPTA GEÇİYOR!

Çin'in Wuhan kentinden çıkıp tüm Dünya'yı saran ve global kabusa dönen koronavirüsün, 39 yıl önce yazılmış bir kitapta geçtiği ortaya çıktı.

Kitabın ismi ‘The Eyes Of Darkness.’ 39 yıl önce 1981’de yazıldı. Yazarı Dean Koontz… Bilim kurgu romanın 39’uncu bölümüne bir göz atalım: “Daha iyi anlamak için 20 ay öncesine gitmeliyiz. O dönem, Li Chen adlı bir Çinli bilim adamı, Amerika’ya sığındı. Cebinde Çin’in en önemli ve en tehlieli biyolojik silahıyla ilgili bilgiler içeren bir disket vardı.”

“O biyolojik silahın ismi Wuhan-400’dü. Wuhan kentinin dışındaki laboratuvarlarda üretildi. O merkezde üretilen 400’üncü mikroorganizma olduğu için bu isim verildi.”

“KİMSE BU YÜKÜ KALDIRAMAZ”

“Wuhan-400 mükemmel bir silah. İnsanlara büyük acılar verecek. Hiç kimse bu yükü kaldıramayacak. Frengi gibi Wuhan-400 insan vücudu dışında 1 dakikadan daha fazla süre yaşayamaz. Çinliler, Wuhan-400’ü bir kenti ya da ülkeyi yerle bir etmek için kullanabilir.”

Kitabın ilgili satırları…

Nasıl şaşırtıcı  değil mi? Koronavirüsle ilgili bugüne kadar birçok teori ortaya atıldı. Ancak hiçbirisi Dean Koontz’un 39 yıl önce yazdığı gibi algılanmadı. Koronavirüs, bir biyolojik silah olabilir mi? Bu iddiayı savunanlar “Dean Koontz’un kitapta yazdığı merkez, Wuhan Viroloji Enstitüsü olabilir. Bu enstitü, Çin’in 4 büyük laboratuvarından biri” diyor.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “KORONAVİRÜS 650 MİLYON İNSANI HASTA EDECEK”

KORONAVİRÜSTEN KORUNMANIN YOLLARINI ARARKEN DİKKAT EDİN!

BİLL GATES’TEN KORONAVİRÜS UYARISI: “AŞISINI BULMAK 5 YIL SÜRER”