Home GELECEK ‘HIZLI VE ÖFKELİ’ SERİSİNDE EKİP UZAYA GİDECEK!
GELECEK - 16 Temmuz 2020

‘HIZLI VE ÖFKELİ’ SERİSİNDE EKİP UZAYA GİDECEK!

Hızlı ve Öfkeli 9'un yıldızlarından Ludacris, "Filmin serisinde ekip daha nereye gidecek? Uzaya mı?" sorusuna üstü kapalı "Evet" dedi.

Fast and Furious… Hızlı ve Öfkeli… Sever misiniz? Bu satırların yazarı ‘sever.’ Pandemi döneminde TV kanalları, seriye bol bol yer verdi. Çünkü eğlenceli. Aksiyonda sınır tanımayan seride, gökdelenler arasında arabalar uçar, araba takibinde başınızı döndürür… Peki Hızlı ve Öfkeli serisinde daha ne çılgınlıklar yaşanacak?

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST

İşte bu soru Jess Cagle Show’da gündeme geldi. Serinin 9’uncu filmi bu yıl gösterime girecekti. Ama pandemi buna izin vermedi. Gösterimi 2 Nisan 2021’e ertelendi. Bu sırada Dünya gazetelerinde “Yapımcılar 9’a eklemeler yapabilir” manşetleri atıldı. İşte Jess Cagle Show’a katılan serinin iddialı yıldızı Ludacris’e de bu soruldu.

“DİĞER FİLMDE UZAYDAYIZ” MESAJI

Şovun anchorwoman’ı Julia Cunningham “Her filmde yeni çılgınlıklar yapıyorsunuz. Her seferinde nasıl bir yaratıcılıkla şaşırtıyorsunuz” diye söze girdi. Ardından “Yani, örneğin uzayı ekleyebilirsiniz ya da denizaltıları. Bilemedim şimdi. Ama bence yeni filmde buralarda olabilirsiniz” dedi. Kadın sunucu eğlence olsun diye sorduğu soruya “bomba” cevap aldı.

Hızlı ve Öfkeli 9’un afişi.

Ludacris “Çok önemli bir şey dediniz. Sezgilerin çok kuvvetli. Çünkü bildiniz. Ama söyleyemem” deyince kadın sunucu keyifle “Uzay dedim, uzay dedim” dedi. Ludacris ise gülümseyerek ağzını kapattı.

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE

Tabii bu olay, Ludacris’in üstü kapalı “Evet”i magazin basınında manşet oldu.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “YEŞİLÇAM FİLMİNDE UFO GÖRÜLÜYOR” İDDİASI

ELON MUSK İLE TOM CRUISE’DAN UZAYDA ÇEKİLECEK İLK KURMACA FİLM GELİYOR

HUAWEİ’NİN TÜRKİYE’DE ÇEKİLEN İLK AKILLI SAAT REKLAM FİLMİ