Home MARS MARS’TA ÇEKİLEN BU GÖRÜNTÜDEKİ ‘ŞEY’ UFO MU?
MARS - 17 Haziran 2019

MARS’TA ÇEKİLEN BU GÖRÜNTÜDEKİ ‘ŞEY’ UFO MU?

Kızıl Gezegen'deki Curiosity Keşif Aracı'nın çektiği fotoğraf, UFO tartışmasını yeniden alevlendirdi, UFO'cuları heyecanlandırdı.

Curiosity Keşif Aracı’nın sol kamerası bu fotoğrafı 10 Haziran 2019‘da çekti, aynı gün otomatik olarak cihazın blog sayfasına yükledi.

2012 yılında Mars’a ilk indiği günden bu yana 21 kilometrelik bir alanı santim santim inceleyen Curiosity’nin fotoğrafı bilimadamlarının çok dikkatini çekmese de, ‘UFO uzmanı’ Scott Waring‘in dikkatini çekti.

‘BU GÖRÜNEN UZAYLILARIN MARS ÜSSÜ OLABİLİR’

Waring fotoğrafta daire içine alınan ‘şey’in sadece UFO olmadığını, bir UFO merkezi olabileceğini iddia etti. İşte Waring’in İngiliz medyasına yansıyan iddiası:

Scott Waring
Scott Waring

“Bence o Mars’a inmiş ya da düşmüş bir UFO. Metal yüzeyi rahatlıkla görülüyor. Büyüklüğüne bakılırsa, uzaylılar bu UFO’yu iniş kalkış için bir merkez, bir bina olarak kullanıyor olabilir.”

“NASA’nın Mars’taki uzay yaşamıyla ilgili bizi bilgilendirmek gibi bir görevi yok. Ama benim gibilerin var. Bu, Mars’taki ilginç yapılardan biri… Bunun tartışılması gerekir. Eminim NASA’dakiler bunun fark edilmemesi için çok dua etmiştir.”

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER:

‘BUGÜNKÜ MARSLILAR YERALTINDA YAŞIYOR OLABİLİR’

“KENTİN ORTASINDAKİ UFO-LİMANI KALDIRILSIN”

“UZAYLILARLA KARŞILAŞMAYA HAZIR MIYIZ?”