Home UZAYONOMİ ACUN ILICALI NFT İŞİNE GİRDİ
UZAYONOMİ - 4 Ocak 2022

ACUN ILICALI NFT İŞİNE GİRDİ

Yaptığı programlarla pek çok ülkede reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı, son dönemde gündeme olan NFT piyasasına girdiğini açıkladı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı NFT platformu işine girdiğini açıkladı.

Yaptığı programlarla pek çok ülkede reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı, son dönemde gündeme olan NFT piyasasına girdiğini açıkladı.

Ilıcalı sosyal medya hesabından “Eneftio’nun ilk NFT’leri olan All Star NFT’lerini keşfetmek ve avantajlarla dolu bu dünyanın bir parçası olmak için hemen http://Eneftio.com’a kayıt ol. @eneftiotr ‘yi takip et, NFT dünyasında yerini Eneftio ayrıcalıkları ile al” paylaşımını yaptı.

Eneftio adı verilen proje, Türkiye’nin ilk NFT pazarı oldu.

HULL CITY TAKIMINI ALDI

Sitede Survivor ünlüler ve gönüllerine ait NFT koleksiyonları yer alıyor. Yakın zamanda kullanıcılar kendi NFT’lerini kullanabilecek.

llıcalı’nın bu projeyi 15 Ocak’ta başlayacak olan Survivor All Star’da kullanacağı düşünülüyor. Yarışmacıların kartları satışa sunulacak ve zaman geçtikçe yeni özellikler gelecek.

Eneftio’da kredi kartı ve debit kartı seçenekleriyle Türk Lirası ile NFT satın alınabiliyor.

NFT piyasasında geçtiğimiz günlerde ilk atılan sms, Cem Yılmaz’ın fotoğrafları gibi ilginç şeyler satılmıştı.

Farklı konularda projeleri olan Ilıcalı geçtiğimiz sene Netflix’e rakip olarak Exxen platformunu kurmuştu. Yılbaşı akşamı ise İngiltere 1’nci lig takımlarıdan Hull City’i satın aldığını açıkladı.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: SOSYAL MEDYANIN EN ETKİLİ YÖNETİCİLERİ BELLİ OLDU

2019’UN EN ÇOK KONUŞULAN BİLİM İNSANI

MİLYARLARCA IŞIK YILI ÖTEDE İNSAN DİŞİNDEKİ ELEMENT KEŞFEDİLDİ