Home UZAYONOMİ İLHAMINI UZAYDAN ALAN 100 SAAT SATIŞTA
UZAYONOMİ - 18 Aralık 2020

İLHAMINI UZAYDAN ALAN 100 SAAT SATIŞTA

Sadece 100 adet üretilen saatin kadranının sol tarafı uzay mekiklerinin fırlatma kulesini, sağ tarafı ise Ay'ı temsil ediyor.

Jacques Philippe, ilhamını uzaydan alan yeni tasarımıyla farkını bir kez daha gösteriyor. Sadece 100 adet üretilen saatin kadranının sol tarafı uzay mekiklerinin fırlatma kulesini, sağ tarafı ise bir zamanlar Dünya’mız için ulaşılmaz olan Ay’ı temsil ediyor.

Dünya’nın en ince karbon fiber saati

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat; İsviçre saatçiliğinin mükemmeliyetçiliğini, gelişmiş teknolojisini ve yenilikçiliği buluşturan Jacques Philippe’in en özel tasarımlarımdan birini saat tutkunlarıyla buluşturuyor. Jacques Philippe’in sadece 100 adet üretilen ve Dünya’nın en ince karbon fiber saati olma özelliğine sahip yeni modeli ilhamını uzaydan alıyor.

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST, TWİTTER, instagram, YOUTUBE

Ultra hafif, ince ve yüksek dayanıklılığa sahip özel karbon fiber malzemeden üretilen saatin kadranı büyük bir uzay istasyonunu temsil ediyor. Kadrana yakından bakıldığında sol taraf, uzay mekiklerinin fırlatma kulesinin kuşbakışı görünüşünü, sağ taraf ise bir zamanlar insanlar için ulaşılmaz olan ayı temsil ediyor. Saatin arka kısmında ise havacılık endüstrisinin büyüklüğünü temsilen bir uzay mekiği yer alıyor.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: REKOR: İNSANOĞLU 3 SAATTE UZAY İSTASYONU’NA ULAŞTI

70 MİLYON YIL ÖNCE DÜNYA’DA BİR GÜN 23.5 SAATMİŞ!

TÜRKİYE’DE 2019’DA 400 MİLYON SAAT LoL OYNANDI