Home UZAYONOMİ TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAIN PR AJANSI KURULDU
UZAYONOMİ - 25 Temmuz 2020

TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAIN PR AJANSI KURULDU

Londra merkezli blockchain halkla ilişkiler ajansı EAK Digital, Türkiye’nin ilk blockchain PR ajansını kurdu. 

Kripto paraya ilginin arttığı bu süreçte dört kıtada faaliyetlerini sürdüren Blockchain halkla ilişkiler ajansı EAK Digital’den Türkiye hamlesi geldi. Londra merkezli EAK Digital, Türkiye’nin ilk Blockchain PR Ajansını kurdu.

DİJİTALLEŞEN DÜNYAYA AYAK UYDURULUYOR

Markaların halkla ilişkiler süreçlerinde yol arkadaşlığına başvurduğu ve iletişim süreçlerini emanet ettiği PR ajansları dijitalleşen dünya ile kendini yenilemeye hızla devam ediyor. Özellikle büyük ölçekli şirketlerin yöneticilerinin Blockchain ve kripto para piyasasına olan ilgileri her geçen gün artıyor. Blockchain Pr ajansı EAK Digital Türkiye’ye girme kararı aldı. Türkiye’nin ilk  Blockchain PR Ajansı olma özelliğine sahip EAK Digital, Blockchain yatırımcılarını ve markalarını buluşturacak, projeleri ve uluslararası iletişim stratejileriyle sektöre yeni bir soluk getirecek.

TÜRKİYE’DE BLOCKHAİN ZİRVELERİ DÜZENLENECEK

Türkiye’de kripto para yatırımcılarını ve Blockchain girişimcilerini buluşturacak Blockchain Zirveleri yapmayı hedefleyen EAK Digital, ilk hamlesini özel Türkçe çevirilerle 2020 Nisan ve Haziran aylarında Blockdown 2020 3D Sanal Konferansı’yla yaptı.
Katılımcılarına 3D deneyimi yaşatan EAK Digital’in yatırımcıların sorularına cevaplar aradığı konferansına ilgi oldukça yoğundu. EAK Digital’in yeni ürünü 3D sanal konferansını geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü Binance Borsası da kullanmıştı.

TÜRKIYE’DE DE KRİPTO PARA YATIRIMCILARI VAR

EAK Digital’in Türkiye’de yaptığı araştırmalarda sadece büyük şehirlerimiz değil, yerelde de birçok kripto para yatırımcısı bulunuyor İstanbul Finans Merkezi’nin hayata geçirilmesi için çalışmalar hızlanmışken Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi‘nin geçen yıl sinyallerini verdiği Merkez Bankası’nın Blockchain tabanlı kripto parası için çalışmalar da ivedilikle devam ediyor. Televizyonda da birçok finans bülteninde artık bitcoin güncel rakam ve değerlendirmeleri yapılıyor.