Home UZAYRAZZİ 65 MİLYON YIL ÖNCE: İKİNCİ ÇAĞDAN KAÇIŞ BAŞLIYOR
UZAYRAZZİ - 2 hafta önce

65 MİLYON YIL ÖNCE: İKİNCİ ÇAĞDAN KAÇIŞ BAŞLIYOR

Sessiz Bir Yer'in (A Quiet Place) yazarları Scott Beck ve Bryan Woods'un yazıp yönettiği bilimkurgu filmi 65, sinemaseverlerle buluşuyor.

Sessiz Bir Yer filminin yazarları Scott Beck ve Bryan Woods, bilimkurgu hayranlarını heyecanlandıran bir film ile seyirci ile buluşuyor.  Başrolünde son dönemlerin dikkat çeken oyuncuları arasında yer alan Adam Driver’ın yer aldığı ve 65 milyon yıl öncesinde geçen gerilim dolu hikâye 6510 Mart’ta sinemalarda olacak.

DİNOZOR SÜRÜLERİ PEŞİNDE

Pilot Mills (Adam Driver) uzayda kalabalık bir yolcu grubunu taşırken bir kaza geçirir ve Koa (Ariana Greenblatt) adındaki genç kız dışında tüm yolcuları ölür. Mills ve Koa, indikleri gezegenin 65 milyon yıl önceki Dünya olduğundan bihaberdir.  Kurtulmak için tek şanslarına doğru gerilim dolu bir yolculuğa başlarlar, ancak tehlikeli bir arazide vahşi dinozor sürüleri peşlerini bırakmaz. Tehlikeli yaratıklarla dolu bilinmeyen bir arazide ilerlemek, hayatta kalmak için gerilim dolu bir mücadele vermek zorundadırlar.

Başrolleri Adam Driver, Ariana Greenblatt ve Chloe Coleman paylaştığı filmin yapımcılığını Sam Raimi, Deborah Liebling ve Zainab Azizi üstleniyor. Filmin hem yönetmenliğini yapan hem de senaryosunda imzası olan Scott Beck ve Bryan Woods ayrıca yapımcıları arasında da yer alıyor.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: METAVERSE İLE ZAMANDA YOLCULUK MÜMKÜN MÜ?

DÜNYA TARİHİNİN EN TEHLİKELİ BÖLGESİ AÇIKLANDI

DİNOZORLARI YOK EDEN “ŞEY” 300 MİLYAR KİLOMETRE YOL ALDI