Home UZAYRAZZİ “ALLAH RAZI OLSUN TÜM UZAYLILARDAN”
UZAYRAZZİ - 12 Mart 2020

“ALLAH RAZI OLSUN TÜM UZAYLILARDAN”

Spacemag Türkiye'nin Youtube kanalında yayımlanan 'Uzayın Gargarası'nda radyocu Zana Eminli Acar bu hafta uzayda daldan dala atladı...

Belçika’dan Türkçe yayın yapan ünlü radyocu Zana Eminli Acar, yine Spacemag Türkiye gündemiyle takipçileriyle buluştu. Spacemag Türkiye’nin kategorilerinden başlıklar seçen Zana Eminli Acar, “Uzaya ismini gönder, 6 ay uzayda kalsın” haberine dikkat çekti. Fikri ti’ye alan Zana Eminli Acar’ın “Çaput bağlamayı geçtik, uzaya isim gönderecekmişiz” esprisi ‘like’ aldı.

“AY’DA CESET BULUNDU!!!”

Takipçiler de Zana’nın uzay maceralarını yorumladı. İşte bu haftanın Top-3 yorumu:

  • Ay’da ceset bulundu. Karanlık tarafı fena değişik. Lakin tehlikeli bir yer. Masum değil yani…
  • 8 Mart’ta kadınlar yerlerde süründürülüyorlar. Siz hala uzaya takılmışsınız. Düşündürücü.
  • İslama göre 70 bin alem var, o yüzden uzaylılar var. Çok seviyorum onları, Allah razı olsun hepsinden.

ZANA EMİNLİ ACAR KİMDİR?

Brüksel doğumlu. Öğrenimini Türkiye’de tamamlamıştır. Radyo-Televizyon mezunu; TRT’de, Kanal Avrupa’da ve birçok yapımda çeşitli programlarla sektörde adını duyurmayı başarmış, Gazete Kuzey’e ve şimdilerde Belçika Aydın Haber’e yazılar yazan; 2005 yılından bu yana GOLD FM’de üç ayrı radyo programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmiş ve halen Zana & Gargara radyo programına devam eden.. Evli, iki çocuk annesi, kahkahası bol, hayata mutlu bakan, azimli, ”eli hamurlu” medya mensubu! “Kadınlar mizah yapamaz” tabusunu yerle bir etmiş, nadide kadınlar arasında yerini almış… “Samimi ve net ol” anlayışını hayat felsefesinin göbeğine oturtmuş radyo kişisi. Gülmeyi insanlara bulaştırmak için medya sektörünü güzel emellerine alet etmiştir. Sağlığı ve ömrü yettiği sürece de devam edecektir.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: ESKİ CIA AJANI: ‘UZAYLILARIN KAÇIRDIĞI İNSAN SAYISI MİLYONLARI BULDU’

ZANA’YLA ‘UZAYIN GARGARASI’ BAŞLADI!

DÜNYA’YI KENDİ EKSENİ ETRAFINDA YAVAŞLAMADAN DÖNDÜREN ŞEY NEDİR?