Home UZAYRAZZİ APPLE TV, BU DİZİYLE UZAY TARİHİNİ YENİDEN YAZACAK!
UZAYRAZZİ - 1 Ekim 2019

APPLE TV, BU DİZİYLE UZAY TARİHİNİ YENİDEN YAZACAK!

Yıl 1969. Ruslar hızlı davranıp Ay'a insan indirdi. Tarihi bir gol yiyen Amerika hemen karar aldı: "Ay'a kadın gönderelim." Ama küçük bir sorun vardı: ABD'nin elinde hiç kadın astronot yoktu!

Apple TV+, Twitter adresinde ‘For All Mankind’ı şöyle tanıttı: “Tarih yeniden yazılacak. Sınırlar paramparça olacak. Düzen yeniden kurulacak.”

DÜNYA, AY’DA İLK ADIM OLARAK RUS AYAĞI GÖRECEK!

Doğru tanıtım! Nasıl olmasın? Şöyle düşünün… Ay’a ilk adımı Neil Armstrong değil, bir kozmonot attı… Evet, ‘For All Mankind’ işte tam da bu konsepti içeriyor. Ruslar 1969’da ellerini hızlı tutuyor ve Amerikalılar’ı Ay’a iniş konusunda geçiyor. Birkaç hafta farkla, Ay’a ilk bir Rus ayak basıyor. 

Sinirden çılgına dönen dönemin ABD Başkanı Richard Nixon, yarışa yeni bir boyut katmak istiyor ve NASA’ya talimat veriyor: “Ay’a kadın gönderin.” Emir güzel de NASA ‘minicik’ bir sorunu olduğunu fark ediyor: Kadın astronotları yok!!!

İLK SEZON 10 BÖLÜM 1 KASIM’DA YAYINLANACAK 

“Star Trek: Deep Space Nine”ın yaratıcısı Ronald D. Moore yeni dizisinin 1 dakika 57 saniyelik fragmanını yayınladı.

Joel Kinnaman, Michael Dorman, Sarah Jones, Shantel VanSanten, Wrenn Schmidt ve Jodi Balfour’un oynadığı dizinin 1’er saatlik 10 bölümden oluşan ilk sezonu, 1 Kasım Apple Tv+’da yayınlanacak.

 

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER:

APPLE NEWS+ HİZMET AĞINI GENİŞLETİYOR

APPLE’IN YENİ ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI