Home UZAYRAZZİ “ARTIK OĞLUMUN SÜNNETİNİ MARS’TA YAPARIZ!”
UZAYRAZZİ - 27 Mart 2020

“ARTIK OĞLUMUN SÜNNETİNİ MARS’TA YAPARIZ!”

Koronavirüsten boğulduğumuz şu günlerde radyocu Zana Eminli Acar "Dünya'dan gidelim" hayalini masaya yatırdı, yine kırıp geçirdi.

2020 belaların yılı olarak başladı, o yönde de tam hızla ilerliyor. Sosyal medya esprileri artık bu Dünya’dan gitmek üzere… Bir mesajda zombilerin fotoğrafının altına “Siz ne zaman geliyorsunuz?” diye soran mı istersiniz, bir uzaylı görseline “Gelmezsen hatırım kalır” diye laf sokan mı… Koronavirüsten boğulduğumuz şu günlerde radyocu Zana Eminli Acar, Spacemag Türkiye’nin Youtube kanalı için takipçileriyle “Dünya’dan kaçmak istiyoruz” hayalini masaya yatırdı.

SPACEMAG TÜRKİYE’NİN YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

“MARS’A GİDEN BENİ BANDIRMA’DAN ALSIN”

“Dünya yaşanacak bir yer olmaktan çıktı” diyen ‘Uzayın Gargarası’ Zana Eminli Acar, Kızıl Gezegen’de kelepir arsa peşine düştü: “Mars’tan kelepir bir yer bulursak iyi olacak.” Ama tabii ki, takipçilerimiz de eğlenceli yorumda Zana Eminli Acar’dan geri kalmadı. İşte bu haftanın Top-5 yorumu:

  • Şimdiden gezegen aramaya başlayalım.
  • Mars’ta fırın olacak. Sonuçta orada ekmek yemek zorundayız.
  • Elon Musk Marslı olursa, seyahat süresi de azalacaktır.
  • Mars’a gidecek arkadaş beni Bandırma durağından alabilir mi?
  • Artık bundan sonra oğlumun sünnetini Mars’ta yaparız!

SPACEMAG TÜRKİYE’NİN TWİTTER SAYFASINI TAKİP İÇİN TIKLAYIN.

ZANA EMİNLİ ACAR KİMDİR?

Brüksel doğumlu. Öğrenimini Türkiye’de tamamlamıştır. Radyo-Televizyon mezunu; TRT’de, Kanal Avrupa’da ve birçok yapımda çeşitli programlarla sektörde adını duyurmayı başarmış, Gazete Kuzey’e ve şimdilerde Belçika Aydın Haber’e yazılar yazan; 2005 yılından bu yana GOLD FM’de üç ayrı radyo programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmiş ve halen Zana & Gargara radyo programına devam eden.. Evli, iki çocuk annesi, kahkahası bol, hayata mutlu bakan, azimli, ”eli hamurlu” medya mensubu! “Kadınlar mizah yapamaz” tabusunu yerle bir etmiş, nadide kadınlar arasında yerini almış…

“Samimi ve net ol” anlayışını hayat felsefesinin göbeğine oturtmuş radyo kişisi. Gülmeyi insanlara bulaştırmak için medya sektörünü güzel emellerine alet etmiştir. Sağlığı ve ömrü yettiği sürece de devam edecektir.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “MANGAL YAKMADIKTAN SONRA N’APAYIM UZAYI?”

‘KADININ FENDİ UZAYI YENDİ’

NEDEN NOBEL BİLİM ÖDÜLÜ’NÜ KAZANAN KADIN SAYISI AZDIR?