Home UZAYRAZZİ “ASTRONOTLAR, AY’A PARK ETMİŞ UFO’LAR GÖRDÜLER”
UZAYRAZZİ - 26 Eylül 2019

“ASTRONOTLAR, AY’A PARK ETMİŞ UFO’LAR GÖRDÜLER”

Apollo 11'in Ay'a inişinden sonra astronotların Dünya ile iletişiminin koptuğu 2 dakikada çok şeyler yaşandığını öne sürüldü.

Tarih 20 Temmuz 1969… Apollo 11 ekibi, insanlı Ay’a iniş programını başardılar… Astronotlar Neil Armstrong ve Buzz Aldrin’in içinde bulunduğu modül, Ay’a indi… Ama… radyo sinyalleri bir anda koptu. Astronotlarla Dünya arasındaki iletişim hattı 2 dakika boyunca koptu…

“O 2 DAKİKADA NELER YAŞANDI?”

İşte o ‘sessiz’ 2 dakika için yeni iddialar ortaya atıldı… Nerede? History Channel’da yayınlanan Ancient Aliens programında… İlk konuşan kişi ‘Exopolitics: Political Implications of the Extraterrestrial Presence’ adlı kitabın yazarı Dr. Michael Salla:

Michael Salla

“Gerçek her zaman gizlendi. İnişten hemen sonra ‘sessiz’ anlar yaşandı. O 2 dakikada ne olduysa hep tartışıldı…”

Konuşan bir diğer uzman David Hatcher Childress‘ti. O kim? Eski gizemler, açıklanamayan fenomenler, alternatif tarih ve tarihsel revizyonizm gibi olağandışı konular üzerine kitaplar konusunda uzmanlaşmış bir yayınevi olan Adventures Unlimited Press‘in sahibi:

“Astronotlar Dünya dışı varlıkları gördüklerini konuştular. Görüş mesafesi içinde Ay kraterine park etmiş UFO’lardan bahsettiler.” 

Bir diğer uzman da ‘Ancient Aliens on the Moon’ kitabının yazarı Mike Bara oldu: “Kesinlikle bir şey gördüler. Ve gördüklerine sinirlenmişlerdi. Astronotların hepsi ayrı ayrı tıbbi yardım aldı. Niye? İşin ilginç tarafı, inişlerinden 30 dakika sonra NASA merkezinde bile garip cisimlerle ilgili konuşuluyordu.”

“ASTRONOTLAR NİYE BOŞ BAKIYORDU?”

Truth Warrior adlı podcast programının sunucusu David Whitehead‘in iddiası ise akıl karıştırıcı nitelikte: “Ay’dan döndükleri sahneyi hatırlayın. Ne bekledik? Heyecanla zıplayıp atlayan ve ‘Ben Ay’daydım’ diye bağıran adamlar bekledik. Ama ne gördük? Kusmak üzere olan, yüzleri soluk, gördüklerini unutamamış boş bakışlı insanlar…”

“AY’DAN UZAK DURULMASI İÇİN ANLAŞMA MI VAR?”

Akıl karıştıran sorular burada bitse iyiydi… ‘Who Built the Moon?’ kitabının yazarı Alan Butler neşteri şu soruyla vuruyor: “Ay’la ilgili en garip şey şu: Apollo programlarından sonra Ay’a gitmeyi kestik. Sovyetler Birliği’nin uzay programları vardı, onlar da insanlı program hiç gerçekleştirmedi. Acaba uzay ajansları, Dünya dışı varlıklarla Ay’dan uzak durulması için anlaşma mı yaptı?”

Fotoğraflar: NASA, Ancient Aliens, Twitter

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: 

AY YÜZEYİNDE 10 BİN KM GİDECEK ARACA ÖZEL LASTİK

DÜNYA’YLA AY ARASINA UZAY ASANSÖRÜ