Home UZAYRAZZİ ‘ASTRONOTLAR AY’DA BÜYÜK UFO’LAR GÖRDÜ, NASA BUNU GİZLEDİ”
UZAYRAZZİ - 31 Temmuz 2019

‘ASTRONOTLAR AY’DA BÜYÜK UFO’LAR GÖRDÜ, NASA BUNU GİZLEDİ”

ABD'nin Ay'a inişinin 50'nci yıldönümünde dökülen dökülene... ABD'li ünlü ufolog, Ay'daki iki astronotla ilgili ilginç bir makale yazdı.

Amerika’nın Ay’a inişinin 50’nci yıldönümü toplantıları, şovları, organizasyonları doludizgin devam ederken; rutinin aksine açıklamalar da yağıyor. Yıllardır süren “Amerika, Ay’a gitmedi” iddiaları bu yıldönümünde çok itibar görmezken; yeni bir konu gündeme oturdu: “Amerika, Ay’da insanlıktan bir şey gizledi mi?”

‘ARKADAŞLARI VE AKRABALARI DOĞRULADI’

Yeni iddianın sahibi Amerikalı ünlü ufolog Steven Greer… Dünya Dışı İstihbarat ve Açıklama Projesi Merkezi’ni kuran, CSETI’nin Başkanı olan Steven Greer, Ay’a inişin 50’nci yıldönümünde bir makale kaleme aldı. Ve yeni bir tartışmayı fişekledi…

İşte o tartışılacak makale: “Ay’a inen iki astronot Neil Armstrong ve Buzz Aldrin’in yakın arkadaşları ve çok yakın akrabalarıyla ayrı ayrı, farklı zamanlarda görüştüm. Hepsi iki astronotun da indikleri kraterin yakınlarında sayısız, büyük UFO’lar gördüklerini ve bunu kendilerine anlattıklarını söyledi.”

ALDRIN 2014’TE SANKİ DOĞRULADI

“Olayın basına verilmeyen, gizlenen kayıtlarını gören askeri yetkililerle de görüştüm. Onlar da bunu gördüklerini söylediler.”

Buzz Aldrin, 2014’teki bir TV röportajında ufolog Steven Greer’i doğrularcasına “ışıklar gördüğünü” dile getirmişti.

Fotoğraflar: Facebook, Vikipedi