Home UZAYRAZZİ “ASTRONOTLAR DA UZAY İSTASYONU DA ‘İP’Lİ YALAN”
UZAYRAZZİ - 18 Aralık 2019

“ASTRONOTLAR DA UZAY İSTASYONU DA ‘İP’Lİ YALAN”

Reddit ve Youtube'da yeni komplo teorisi: "İnsan uzaya gitmedi. Uluslararası Uzay İstasyonu görüntüleri yalan. Üzerlerinde gizli ipler var."

“Ay’a gidilmedi”yi çok duyduk… Sonra “Dünya yuvarlak değil, düz”cüler çıktı. Herkes kendi açısından teorilerini açıkladı. Dinledik, izledik. Şimdi yeni bir komplo teorisi ortaya atıldı. Hep dediğimiz gibi… Spacemag Türkiye olarak biz sadece haberi veririz, inanıp inanmamak sizin tasarrufunuz… Sosyal medya kanalları Reddit ve Youtube’da ortaya atılan son iddia şu:

Youtube komplo teorisyenine göre bu takla ‘ip’li takla…

“İPLER SAYESİNDE ATLAYIP ZIPLIYORLAR”

John Caleb Warren

“Astronot felan yok. Bu kişiler, bir stüdyoda üzerlerinde gizlenen ipler sayesinde yerçekimsiz ortamdaymış gibi atlayıp zıplıyorlar. Aslında hepsi yalan…”

“Liar Liar Pants on WIRES” başlıklı video yukarıda… Tıklayıp izleyebilirsiniz. John Caleb Warren’in “Uluslararası Uzay İstasyonu diye bir yer de yok” dediği videoda astronot görüntüleri bulunuyor. Videoları inceleyen John Caleb Warren kendi iddiasına göre hataları açıklıyor…

Yorumlarda ise insanların kafalarının karışık olduğu belli… “Olabilir” diyen de var, “Uzay istasyonuna o kadar insan gitti. Herkes yalan mı söyledi? Amerika ile Rusya ortak yalan mı oluşturdu? İnanmıyoruz” diyen de…

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: UFOLAR VE İLLUMİNATİ: ARALARINDAKİ BAĞ NE?

ABD, GİZEMLİ UZAY UÇAĞIYLA NE YAPIYOR?

51. BÖLGEYLE İLGİLİ 15 TUHAF GERÇEK