Home UZAYRAZZİ BABA VANGA’DAN 2020 KEHANETİ: PUTİN’E SUİKAST!
UZAYRAZZİ - 3 Ocak 2020

BABA VANGA’DAN 2020 KEHANETİ: PUTİN’E SUİKAST!

Kehanetlerinin gerçekleşmesi ile ünlenen Bulgar kahin Baba Vanga korkuttu: 2020'de tsunami, Putin'e suikast, 'kıyamet' var.

Hazırlayan: Burcu ERGÜL

Baba Vanga… Doğum ismi Vangelia Pandeva Dimitrova… 31 Ocak 1911’de Kuzey Makedonya’da doğdu. Evlendikten sonra bilinen ismi Vangelia Gushterova… Ama Dünya bu kör Bulgar kahini Baba Vanga ismi ve art arda çıkan kehanetleriyle tanıyor… Baba Vanga’nın 2020 kehanetleri de çok iç açıcı değil…

2000 yılındaki Rus denizaltısı Kursk’un batışı, 11 Eylül saldırıları, 2004 tsunami faciası ve 2008’de Barack Obama’nın ABD Başkanı seçilmesi… Tüm bunları 11 Ağustos 1996’daki ölümünden önce ‘gören’ Balkanlar’ın Nostradamus’unun 2020 kehanetleri Psychics.co.uk’den Craig Hamilton-Parker’ın yorumlarıyla işte şöyle:

BABA VANGA ‘2020’DE KIYAMET VAR’ DEDİ Mİ?

Baba Vanga kıyametten bahsediyor. Ancak iyi haber şu: Baba Vanga’ya göre kıyamete 3 bin yıl var. Dünya’nın sonu 5079’da gelecek.

‘ORTADOĞU’DA SAVAŞ ÇIKACAK’

Craig Hamilton-Parker’ın kıyamet yorumu ise şöyle: “2020 türbülanslı bir yıl olacak. Ortadoğu’da bir savaş çıkacak. Doğal afetler ve siyasi savaşlar görülecek. Dünya bu yıl büyük depremler görecek. Özellikle Japonya ve Hindistan deprem merkezleri olacak. Belki Yaz Olimpiyatları bile ertelenebilir. Amerika’da da depremler olacak. Bir ada boşaltılacak.”

BABA VANGA: ‘PUTİN’E SUİKAST OLACAK’

Rusya lideri Putin.

Baba Vanga’nın takipçilerine göre kör kahin 2020’de Rusya lideri Vladimir Putin’e bir suikast düzenlenecek. Bu saldırıyı kendi güvenlik ekibinden biri yapacak. Craig Hamilton-Parker ise Baba Vanga’nın bu kehanetine karşı çıkıyor: ‘Suikast yok. Putin, ABD Başkanı Donald Trump ile barış sağlayacak.’

‘PAKİSTAN, JAPONYA, ÇİN VE ENDONEZYA’DA TSUNAMİ’

Güneydoğu Asya’yı 2004’te vuran, 220 bin kişinin ölümüne neden olan tsunami faciasını bilen Baba Vanga 2020 için de tsunami uyarısı yapmış. Kör kahine göre Pakistan, Japonya, Çin ve Endonezya’nın bazı kıyıları sular altında kalacak.

‘2028’DE İNSAN VENÜS’E GİDECEK; 3005’TE MARS’TA SAVAŞ ÇIKACAK!’

Yaşadığı dönemde insanoğlunun Ay’a gittiğini ‘deneyimleyen’, insanoğlunun uzay çalışmalarını bilen Baba Vanga’nın gelecekle ilgili kehanetleri ise şöyle:

Güneş’e yakın ikinci gezegen Venüs bugün bir ateş topu.
  • 2028 yılında insanoğlu Venüs’e gidecek. Orada yeni bir enerji arayacak.
  • 2130’da insanoğlu, uzaylıların da yardımıyla su altında yaşayacak. 
  • Avrupa ve Mars’ta 3005 yılında büyük savaşlar yaşanacak ve bu gezegenin yörüngesini değiştirecek.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: 2020 İÇİN YAPILAN 15 TAHMİN TUTTU MU?

“SÜRÜCÜSÜZ OTONOM ARAÇLAR 2040’TAN SONRA OLACAK”

UFOLAR VE İLLUMİNATİ: ARALARINDAKİ BAĞ NE?