Home UZAYRAZZİ BRAD PİTT’TEN NASA ASTRONOTUNA ZOR SORU
UZAYRAZZİ - 17 Eylül 2019

BRAD PİTT’TEN NASA ASTRONOTUNA ZOR SORU

Ünlü aktör Brad Pitt, NASA'nın genel merkezinden Uluslararası Uzay İstasyonu'na görüntülü bağlanarak ABD'li astronot Nick Hague ile sohbet etti. Brad Pitt "Ben mi yoksa, Clooney mi daha inandırıcıydı?" diye sordu.

20 Eylül’de gösterime girecek olan Ad Astra (Yıldızlara Doğru) filminde başrol oynayan ünlü oyuncu Brad Pitt, Amerikan Havacılık Ve Uzay Ajansı NASA’nın genel merkezinden Uluslarası Uzay İstasyonu’na görüntülü bağlanarak ABD’li astronot Nick Hague ile sohbet etti.

Uluslararası Uzay İstasyonu’nda ‘yaşayan’ NASA astronotu Nick Hague ile konuşan Brad Pitt, uzay ve oradaki yaşamla ilgili birçok soru sordu.

“ULUSLARARASI UZAY İSTASYONU’NDA MÜZİKLERİ KİM SEÇİYOR?”

“Uzay yürüyüşü nasıl oluyor?”, “Yerçekimsiz yaşam nasıl?” gibi birçok soru yönelten Brad Pitt “En önemli soru geliyor: Uluslararası Uzay İstasyonu’nda çalan müzikleri kim seçiyor?” diye sordu. Astronot Nick Hague ise bu soruya şöyle yanıt verdi: “Dönüşümlü bir müzik listemiz var. İtalyan astronot ve 2 kozmonot arkadaşım var. Herkes sırayla istediği parçayı çalıyor.”

“CLOONEY Mİ BEN Mİ?”

Bradd Pitt, Nick Hague ile sohbetinde son olarak şu soruyu yöneltti: “Ben mi daha inandırıcıydım (Ad Astra filmindeki rolü), yoksa (George) Clooney mi? (Gravity filmindeki rolü)” Bir süre duraksayan astronot Nick Hague ise gülerek “Kesinlikle sen” diye cevap verdi.

İŞTE BRAD PİTT-NİCK HAGUE GÖRÜŞMESİ

Fotoğraf ve video: NASA, YOUTUBE

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER:

İŞTE BRAD PİTT’İN ‘YILDIZLARA DOĞRU’ ÇIKTIĞI YOLUN FRAGMANI! HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

UZAY’DAKİ İLK DJ LUCA PARMİTANO HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.