Home UZAYRAZZİ CIA, 2.2 MİLYON SAYFALIK UFO ARŞİVİNİ KAMUOYUNA AÇTI!
UZAYRAZZİ - 15 Ocak 2021

CIA, 2.2 MİLYON SAYFALIK UFO ARŞİVİNİ KAMUOYUNA AÇTI!

Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü'nün UFO'larla ilgili kamuya açık milyonlarca belgesi indirilebilir bir formatta erişime açıldı.

ABD’nin Merkezi Haberalma Örgütü (CIA) UFO’larla ilgili kamuya açık milyonlarca belgesi indirilebilir bir formatta erişime açıldığını duyurdu.

ABD’nin Merkezi Haberalma Örgütü (CIA) UFO’larla ilgili kamuya açık milyonlarca belgesi indirilebilir bir formatta erişime açıldığı belirtildi. John Greenewald tarafından yönetilen The Black Vault adlı web sitesi, hükümetin UFO’lar (tanımlanamayan uçan objeler) için belgelediği UAP (tanımlanamayan hava olayları) belgelerini yayımladı. Tüm bu belgelere The Black Vaults’un web sitesinden erişilebiliyor.

ADRES: THE BLACK VAULT

Greenewald, Bilgiye Erişim Özgürlüğü Yasası (FOIA) kapsamında CIA de dahil olmak üzere birden fazla kurumdan aldığı binlerce dosyayı elle tarayarak 2,2 milyonluk sayfalık arşivi The Black Vault‘a yükledi.

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE

Bilgi özgürlüğü aktivisti Greenewald, dosyaları alabilmek adına hükümete 10 binden fazla FOIA talebinde bulunduğunu açıkladı.

Nisan ayında ABD Savunma Bakanlığı, 2004 ile 2015 yılları arasında çekilen ve açıklayamadıkları hava nesnelerini yakalayan üç videoyu kamuoyuyla paylaşmıştı.

Spacemag Türkiye olarak siteyi didik didik edip size CIA belgeleriyle ilgili yeni haberler sunacağız.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: TRUMP’TAN UFO VİDEOLARI YORUMU: “NE VİDEO AMA!”

UFO DOSYASI-1: “TÜRKİYE, UFO’LARIN EN ÇOK GELDİĞİ 12 ÜLKEDEN BİRİ”

“UFO’LAR GERÇEK” DİYEN ÜNLÜ ROCKÇI KİM?

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST