Home UZAYRAZZİ “DÜNYA DIŞI YAŞAMI ARAMAK İÇİN KORKMAYIN”
UZAYRAZZİ - 16 Mayıs 2020

“DÜNYA DIŞI YAŞAMI ARAMAK İÇİN KORKMAYIN”

Amerikalı eski senatör Harry Reid, "Kainatta yalnız değiliz, dar görüşlü ve korkak olmayın" diye çağrı yaptı.

Harry Reid… 1987’den 2017’ye kadar Nevada’dan ABD Senatörü olarak görev yaptı… Emekli avukat ve politikacı… 2005’ten 2017’ye kadar Senato Demokratik Konferansı’na önderlik etti ve 2007’den 2015’e kadar Senato Çoğunluk Lideri oldu… Amerikan Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon) UFO’larla iki araştırmasında görev alan Harry Reid, Vice dergisine konuştu:

“Dünya dışı zeki yaşama inanıyorum. Hükümetin UFO’larla ilgili ciddi araştırmalar yapması gerekiyor. Dünyamız çok büyük. O kadar devasa ki kavrayamıyoruz.”

“BİNLERCE KİŞİ ‘HAVA OLAYLARI’NI GÖRDÜ”

“Tüm evrendeki tek medeniyetin biz insanlar olduğunu düşünüyorsanız, pardon ama, dar görüşlüsünüz. Bu kainatta başka medeniyetler de var.”

“Görevde olduğum sürede sıradışı hava olaylarıyla ilgili yaptığımız çalışmalarda bunları binlerce kişinin gördüğünü tespit ettik. Bakın birkaç kişi, yüzlerce kişi demiyorum. Binlerce insan.”

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE

“Yani anlayacağınız, araştırmamız gereken şeylerin sınırı yok. Dünya dışı yaşamı aramak için kimsenin korkusu olmamalı.”

“Tekrar ediyorum, kimse korkmamalı. Birçok arkadaşım var, bu konulara girmek istemiyor. Çünkü insanların ‘Keçileri kaçırdılar’ demelerinden korkuyorlar. Ben bu yola girdim. Siyasi olarak da bu yüzden bir darbe yediğimi sanmıyorum.”

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “UFO’LAR GERÇEK” DİYEN ÜNLÜ ROCKÇI KİM?

JOHN LENNON, UFO’YU GÖRDÜ VE ŞARKIYI YAZDI!

“2020, UZAYLILARI BULACAĞIMIZ YIL OLUR MU?”