Home UZAYRAZZİ DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE’DE YAYIMLANDI
UZAYRAZZİ - 9 Mart 2020

DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE’DE YAYIMLANDI

The Seven Deadly Sins manga ve anime serisine dayanan mobil rol yapma oyunu The Seven Deadly Sins: Grand Cross yayımlandı.

Netmarble Corp., Kodansha Ltd. ile ortak hazırlanan mobil sinematik macera rol oyunu The Seven Deadly Sins: Grand Cross; artık bütün dünyada App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir. Bu oyun, anime hayranlarını ve oyuncuları Britannia’da maceralara götürecek ve The Seven Deadly Sins’in kaptanı Meliodas’ın görevlerine yardımcı olma fırsatı verecek.

MANGA VE ANİME SERİSİNDEN DOĞDU

The Seven Deadly Sins: Grand Cross, The Seven Deadly Sins macerasını ve hikâyesini sürükleyici ve eğlenceli bir mobil deneyime dönüştürüyor. Oyun çarpıcı, yüksek çözünürlükte 3D grafikler ve 100’den fazla dramatik ara sahne içeriyor. Ayrıca oyundaki karakterleri de animasyonun orjinalinde seslendiren Japon seslendirme sanatçıları seslendiriyor.
Oyuncular; hikâyesel kart tabanlı savaş sistemiyle düşmanlarını yenmek için kendi takımlarını oluştururken çok sayıdaki kahraman arasından seçim yapabilecek.
Oyunda, kartları ve karakterleri özel hareket için birleştirmek ve asıl Seven Deadly Sins takımıyla etkileşimde olmak oldukça önemli. Karakter diyalogları, affection sistemi, aşçılık ve farklı kostümler gibi bazıları sadece oyuna özel yenilikler de oyuncuları bekliyor.

“ANİMENİN ORJİNALİNE SADIK BİR OYUN”

Netmarble Corp. Yönetici Yapımcısı Young Jae Park “Oyun ve anime hayranı olan Netmarble takımı, The Seven Deadly Sins’in ulaşmak istedikleri hikâye anlatımına ve oyun türüne oldukça yakın olduğunu fark etti ve anime tutkusuyla oyunun orjinaline uygun olabilmesi için yeni bir teknoloji geliştirdi. Hem oyunculara hem de Seven Deadly Sins hayranlarına hitap eden bir oyun sunduğumuz için sevinçliyiz. Oyunun Japon App Store ve Google Play üzerinde 1 numara olması da ayrı bir başarı. Artık Dünya’nın geri kalanının ne düşündüğünü öğrenmenin vakti geldi” dedi. Hazırlayan: Damla GÜLER ÖZTÜRK
BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: WOLFTEAM’DE YENİLİK: SİLAHLAR RENKLENDİ