Home UZAYRAZZİ EFSANE DÖVÜŞÇÜ: “UZAYLILAR BENİ KAÇIRABİLİR”
UZAYRAZZİ - 29 Aralık 2019

EFSANE DÖVÜŞÇÜ: “UZAYLILAR BENİ KAÇIRABİLİR”

Emekli MMA dövüşçüsü Georges St-Pierre'in hocası "Georges uzaylıların kendisini kaçırmasından korkuyordu" dedi.

Emekli Kanadalı Mixed Martial Arts (MMA – Karışık Dövüş Sanatları) dövüşçüsü 38 yaşındaki Georges St-Pierre hakkında şok iddia… “Uzaylılar beni kaçıracak ve hafızamı sıfırlayacak.” İddiayı ortaya atan da Georges St-Pierre’in hocası Firas Zahabi…

Firas Zahabi katıldığı bir podcast programında Georges St-Pierre’le ilgili konuştu: “Georges tam bir kaçık. MMA’da çok çatlak var ama en çatlağı kesinlikle o. Onunla birçok kez otellerde aynı odada kaldık. Kapının önüne foam roller koyardı. Ben de kaldırmak isterdim.”

‘KAÇIRILDIĞINI FOAM ROLLER’DAN ANLAYACAKMIŞ’

Georges St-Pierre… (Fotoğraf: Twitter)

“Bir gün bana ‘Bırak dostum, kapının önünde kalsın’ dedi. Şaşırdım, ‘Neden?’ dedim. ‘Uzaylılar gelip beni kaçırabilir. Sabah beni buraya bıraktıklarında ve uyandığımda kaçırıldığımı foam roller’dan anlarım. Eğer kaçırırlarsa foam roller kapının önünde olmaz, oradan anlarım.”

“Buna inanıyor. Kaçırılacağına ve hafızasının sıfırlanıp uzaylıların onu geri bırakacağına inanıyor. O nedenle de her gece kapı önüne foam roller koyuyormuş. Ne diyeyim ki?”

FOAM ROLLER NEDİR?

Foam roller, masaj köpüğü ya da yuvarlama köpüğü… Yumuşak köpükten yapılır. Silindir şeklindedir. Fitness antremanlarının vazgeçilmezi. Kasları gevşetmek ve masaj görevini yerine getirmek için kullanabilir.

GEORGES ST-PIERRE KİMDİR?

Vikipedi: Karma dövüş sanatları tarihinin en büyük savaşçılarından biri olarak kabul edilir. Karşılıklı ağırlık ve orta ağırlık bölümlerinde unvanlar kazanan Ultimate Fighting Championship’te iki bölümden oluşan bir şampiyon.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “PİRAMİTLERİ UZAYLILAR YAPTI”

“ELON MUSK SUSMA! BU, UFO MU?”

“UZAYLILARLA TANIŞMAK, 1. DÜNYA SAVAŞI TEKNOLOJİSİ İLE ABD ORDUSUNA SALDIRMAK GİBİ OLACAK”