Home UZAYRAZZİ ESKİ CIA AJANI: ‘UZAYLILARIN KAÇIRDIĞI İNSAN SAYISI MİLYONLARI BULDU’
UZAYRAZZİ - 30 Ocak 2020

ESKİ CIA AJANI: ‘UZAYLILARIN KAÇIRDIĞI İNSAN SAYISI MİLYONLARI BULDU’

The Alien Hunter (Uzaylı Avcısı) lakaplı eski CIA ajanı Derrel Sims uyardı: "Uzaylılarla temasa geçilmese daha iyi olur."

Derrel Sims… Lakabı The Alien Hunter… Uzaylı Avcısı… Eski bir CIA ajanı… Kendisinin de uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia edip, “40 yıldır kaçırılanlarla görüşüyorum” iddiasında… Derrel Sims, bir Youtube kanalına yaptığı son konuşmasında uzaylılarla uzak durulması gerektiğine dikkat çekti:

“Temas ve kaçırılma… Eğer bir insanın uzaylılarla pozitif bir teması olduysa, bu o insanın kaçırılma programını kabullendiği anlamına gelir. Yani önce bir korku hissedilir.”

‘KAÇIRILAN, SADECE BAZI ŞEYLERİ HATIRLAR’ 

Derrel Sims, UFO belgesellerinin aranan ismi.

“Bir de kaçırılmalar var. İstekleri dışında götürüldüklerini söylerler. Bu kişiler genelde olayın sadece bazı bölümlerini hatırlarlar. Ve yaşadıklarından da çok hoşnut olmazlar.”

“Uzaylılar bizden daha zeki ve istedikleri gibi manipüle edebilirler. Bu kaçırılma olaylarında bazı insanlar yaralandı, ölenler de var. Kaçırılma olaylarının sayısı da milyonları buldu. Bizzat ben 2 bin davayı tek başıma inceledim.”

‘BEN DE KAÇIRILDIM, KAFASI TERS GÖZYAŞIYDI’

“Bir kadın tanıdım. Göğüs kafesinde kesikler vardı. Bana ‘Hayatım boyunca ameliyat olmadım’ dedi. Ben de ‘Oldunuz. Ama hatırlamıyorsunuz’ diye cevap verdim.”

“Ben de 4 yaşındayken kaçırıldım. Odama bir şey girdi. Kolları ve bacakları uzun ve sıskaydı. Kafası ters gözyaşı gibiydi. Kaçırıldığımı unutmam için beni bir palyaço gördüğümü düşünmeme zorladı.” 

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: YÜZDE 53.6: “UZAYLILARLA İLETİŞİME GEÇMELİYİZ”

ZANA’YLA ‘UZAYIN GARGARASI’ BAŞLADI!

ABD’NİN “UZAYLI GÖRDÜM” RAPORU AÇIKLANDI