Home UZAYRAZZİ “FENERBAHÇE’DE UFO GÖRDÜM”
UZAYRAZZİ - 10 Ocak 2020

“FENERBAHÇE’DE UFO GÖRDÜM”

Spacemag Türkiye Youtube Kanalı'ndaki 'Emre Ergül'le Kozmoğrafya' programının bu haftaki konuğu UFO araştırmacısı ve yazar Farah Yurdözü...

UFO araştırmacısı ve yazar… “UFO Gerçekleri & Yalanları” kitabının yazarı… Spacemag Türkiye Youtube Kanalı’nda yayınlanan ‘Emre Ergül’le Kozmoğrafya’ programının bu haftaki konuğu Farah Yurdözü… Emre Ergül sordu; Farah Yurdözü yaşadığı ilk UFO deneyimini, internetteki UFO yayınlarını, UFO çeşitlerini, neden geldiklerini anlattı… Keyifli bir sohbet oldu. İşte o röportajdan başlıklar:

UFO Araştırmacısı-Yazar Farah Yurdözü

‘VOLKSWAGEN ARABA BÜYÜKLÜĞÜNDEYDİ’

  • (UFO) Gördüm, bu yüzden araştırmaya başladım. 1980’li yıllarda. İstanbul Fenerbahçe’de böyle bir gözlem yaşadım. Çok güçlü bir ses duydum. Pencereden baktım. Sahilde dairesel, bir Volkswagen araba büyüklüğünde bir cisim duruyordu. Kıpkırmızı. Fosforlu bir nesne. ‘Radyasyon gözüme zarar verir mi?’ diye düşünürken cisim kayboldu. Uçarak kaybolmadı. Olduğu yerde silindi, gitti. 1 yıl sonraki bir metafizik toplantısında aynı bölgede yaşayan başka tanıkların da o gün aynı cismi gördüklerini öğrendim.
  • 1940’lar, 1950’lerde çekilmiş UFO fotoğrafları çok daha inandırıcı çok daha gerçekçi. Çünkü o zamanki fotoğraf makineleri belliydi. Bir dijitallik, bir oynama yoktu. Çok daha dürüst, siyah beyaz fotoğraflar.

‘İNTERNETTEKİ UFO VİDEOLARININ % 90’I SAHTE’

  • İnternetteki UFO videolarının yüzde 90’ı sahtedir. Fakat asıl gerçek olanlar zaten internete hiç düşmeyecektir.
  • Belirli farklı gruplarda UFO’lar görüldü. Elips şeklinde, uzun boru şeklinde, üçgen piramit şeklinde, çan şeklinde… Kubbeli UFO’ları Alman Nazi subayları tarafından inşa edilmiş olduğunu görüyoruz. Onlar ortaya çıktıktan sonra insanlar da kendi kanıtlarıyla ortaya çıktı.

‘BAZI KAÇIRILANLAR DÜNYA’DAKİ ÜSLERE GÖTÜRÜLÜYOR’

  • Montaj masasında ekleyemeyeceğiniz bir şey var. O da insanların birebir kaçırılma deneyleri. Bazen bir yeraltı üssüne götürüyorlar. Ki bunlar bazen bu Dünya’da oluyor, başka gezegende değil.
  • Dünya dışı varlıklar sizi tuttuğu zaman sadece ultraviyole ışığı altında görülen iz bırakırlar. Bu varlıkların bazılarının eli insan elinden büyük, bazıları 4 parmaklı, bazıları çocuk eli kadar küçük. Evrim olayı sadece Dünya’da olan bir kavram değil ki. Evrensel olarak düşünmeliyiz.

‘UZAYLILAR BİZİ KİMDEN KORUMAK İÇİN BURADALAR?’

  • Peki neden Dünya’ya geliyorlar? Birincisi, ‘Acaba geliyorlar mı?’ Onlar belki de zaten burada, sonradan gelenler bizdik. Bizim onlara ne faydamız var? UFO’ların ardındaki zekayı kutsallaştırmamak gerekiyor. Diyorlar ki ‘Uzaylılar bizi korumak için buradalar?’ O zaman soru: ‘Neden korumak için?’
  • Amerikan halkı, Roswell kazası sonrası ‘Niye 40 sene 50 sene bizden sakladılar? Kendi hükümetimize olan güvenimiz sarsıldı’ dedi. UFO meselesi doğrudan doğruya politik bir meseleye döndü. ‘Demek ki UFO gerçeğini saklayan Amerikan hükümetidir?’ dediler…

SPACEMAG TÜRKİYE YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

Spacemag Türkiye Youtube Kanalı’na ilgi gösterenlere teşekkürlerimizi sunar; henüz abone olmayanları da kanalımıza bekleriz… 🙂

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “ELON MUSK SUSMA! BU, UFO MU?”

İŞTE 7 DAKİKALIK UFO VİDEOSU

UFO ŞEKLİNDEKİ YAPILAR SİZİ ŞAŞIRTACAK