Home UZAYRAZZİ “GALAKTİK FEDERASYONDAKİ UZAYLILAR BEKLEYİN, ÖNCE İNSANLAR SAKİNLEŞSİN”
UZAYRAZZİ - 16 Aralık 2020

“GALAKTİK FEDERASYONDAKİ UZAYLILAR BEKLEYİN, ÖNCE İNSANLAR SAKİNLEŞSİN”

Eski İsrail Uzay Programı eski başkanı: ABD Başkanı Trump uzaylıların varlığını açıklamanın eşiğindeydi... 

İsrail Uzay Programı´nın eski başkanı Prof. Haim Eshed, ülkenin yüksek tirajlı gazetesi Yedioth Aharonoth´a verdiği  “ABD Başkanı Donald Trump’ın uzaylıların varlığını açıklamanın eşiğindeydi, ancak, Galaktik Federasyondaki uzaylılar: Bekleyin, önce insanlar sakinleşsin dedi” iddiasında bulundu.

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE, LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST

Dünya’da milyonlarca kişi uzaylıların varlığını merak ederken, İsrail Uzay Programı´nın eski başkan Prof. Haim Eshed’den (87) çarpıcı açıklamalar geldi.Ülkenin yüksek tirajlı gazetesi Yedioth Aharonoth, Eshed ile yaptığı röportajı yayınladı.

“TRUMP AÇIKLAMANIN EŞİĞİNDEYDİ”

Gazete haberinde,  İsrail Uzay Programı´nın eski başkan Prof. Haim Eshed’ın uzaylıların varlığına ilişkin, ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamalanın eşiğinde olduğunu, ancak, Galaktik Federasyondaki uzaylıların “Bekleyin, önce insanlar sakinleşsin” dediğini ileri sürdü. Eshed röportajında, “Önce bizleri aklı başında ve anlayışlı yapmak istiyorlar” ifadesini kullandı.

ABD HÜKÜMETİYLE UZAYLILAR ARASINDA ANLAŞMA VAR

Eshed röportajında “İnsanlığın gelişmesini ve uzay ile uzay gemilerinin ne olduğunu genel olarak anlayacağımız bir aşamaya gelinmesini bekliyorlar. ABD hükümeti ile uzaylılar arasında bir anlaşma var. Burada deneyler yapmak için bizimle bir sözleşme imzaladılar” diye konuştu.

MARS’TA UZAYLILARIN YANINDA BİR ABDLİ ASTRONOT BULUNUYOR

Öte yandan Eshed Mars gezegeninin derinliklerinde uzaylıların üssü olduğunu ve içinde uzaylıların temsilcileriyle birlikte Amerikalı bir astronotun bulunduğunu da ileri sürdü.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: YÜZDE 53.6: “UZAYLILARLA İLETİŞİME GEÇMELİYİZ”

E.T.’YE BENZEYEN DENİZ SÜNGERİ BULUNDU!

“UZAYLILAR BİZİ DİNLİYOR AMA SELAM VERMİYOR”