Home UZAYRAZZİ İLK SEZONU YAYINLANMADAN İKİNCİSİ ONAYI ALDI
UZAYRAZZİ - 13 Kasım 2019

İLK SEZONU YAYINLANMADAN İKİNCİSİ ONAYI ALDI

The Witcher'ın ikinci sezonu ilki yayınlanmadan onayını aldı! Başrollerinde Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ın yer aldığı fantastik dizinin serüveni devam edecek.

Netflix, dünyaca ünlü kitaptan diziye uyarlanan fantastik dizisi The Witcher’ın ikinci sezon onayını aldığını duyurdu. Dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich “İzleyiciler daha ilk sezonu bile izlemeden ikinci sezon onayını duyurmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Muhteşem kadromuz ve ekibimizle Geralt, Yennefer ve Ciri’nin hikayelerini anlatmaya devam etmek üzere The Witcher’ın dünyasına dönmek için sabırsızlanıyoruz.” açıklaması yaptı.

Henry Cavill

2020’DEKİ ÇEKİMLER LONDRA’DA OLACAK

2021 yılında yayınlanacak ikinci sezonun çekimleri 2020’nin başında Londra’da başlayacak. Başrollerde yine Geralt of Rivia rolünde Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Man of Steel), Yennefer rolünde Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri rolünde Freya Allan (The Third Day, Into The Badlands) yer alacak. The Witcher ikinci sezon da 8 bölümden oluşacak.

Anya Chalotra

THE WITCHER HAKKINDA

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır.

OYUNCU KADROSU

Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Jodhi May (Game of Thrones, Genius) Calanthe rolünde, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) Eist rolünde, Adam Levy (Knightfall, Snatch) Mousesack rolünde, MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) Tissaia rolünde, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla rolünde, Therica Wilson-Read (Profile) Sabrina rolünde, Emma Appleton (The End of The F**king World) Renfri rolünde, Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir rolünde, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier rolünde, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) Stregobor rolünde, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd rolünde, Maciej Musiał (1983) Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) Dara rolünde, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss rolünde.

BAĞLANTILI HABERLER:

THE WITCHER’IN FRAGMANI YAYINLANDI

THE WITCHER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

TRANSHÜMANİZM HAKKINDA BİR ROMAN