Home UZAYRAZZİ ‘İSA, VENÜS’LÜ UZAYLI’ DİYEN TARİKAT
UZAYRAZZİ - 14 Şubat 2020

‘İSA, VENÜS’LÜ UZAYLI’ DİYEN TARİKAT

İsa'nın Dünya dışı varlık olduğuna inanan 'Aetherius Dini'ne inananlar, bu yaz İngiltere'nin Devon kentindeki dağa 'hacca' gitme kararı aldı.

Dr. George King

Tarikatın ismi Aetherius Society… Yeni çağın UFO dini ya da Uzay Dini olarak geçiyor… Kurucuları eski taksi şoförü George King. 1954 yılında Aetherius adlı Dünya dışı varlıkla temasa geçtiğini söyledi, bir yıl sonra da dinini kurdu. 1958 yıllında İngiltere’nin Devon kentindeki bir dağda ‘Üstad İsa’ ile temasa geçtiğini iddia etti.

“GÖKYÜZÜNDEN İNDİĞİNİ GÖRDÜM”

İddiasına göre ‘Üstad İsa’ onu gezegenler arası bir parlamentonun Dünya Başkanı ilan etti. George King 1997’de öldü ancak takipçileri bu yaz 25 Temmuz 2020’de anısına Holdstone Down Dağı’na hacca gitme kararı aldı.
George King, Venüslü İsa ile karşılaşmasına bir belgeselde şöyle anlatmıştı: “Çok karanlıktı, göz ucuyla gökyüzünden bir şeyin indiğini gördüm.”

“ÇOK UZUNDU, SAÇLARI KAHVERENGİYDİ”

“Sonra bana yaklaştı. Gözlerimi açtım ve karşımda duruyordu. Çok uzundu, büyük bir kıyafet giyiyordu. Saçları kahverengiydi.”
“Bana açıkça söylemedi. Ama onun İsa olduğunu ve Venüs’ten geldiğini biliyordum. Söylemesine gerek yoktu, biliyordum.”

“BİR UZAY GEMİSİ İLE GELDİ”

“Bir uzay gemisi ile gelmişti. Ve bana büyük bir güç verdi. Ardından gezegenler arası güçler bana o dağın artık kutsal bir yer olduğu iletti.”