Home UZAYRAZZİ İŞTE 7 DAKİKALIK UFO VİDEOSU
UZAYRAZZİ - 27 Aralık 2019

İŞTE 7 DAKİKALIK UFO VİDEOSU

Amerika'nın kumarhane cenneti Las Vegas'ta çekilen bir gökyüzü görüntüsü "UFO heyacanı" yarattı. Video tartışmaya neden oldu.

Son söyleyeceğimizi baştan söyleyelim. Türkiye’nin uzay, bilim ve teknoloji medyası Spacemag Türkiye olarak “İstediğinize inanmakta özgürsünüz” diyerek habere giriyoruz. Tarih 19 Aralık 2019… Youtube’da 10 bin takipçisi olan UFOs Over Vegas kanalı bir video yükledi.

“HELİKOPTER BU HIZI YAPAMAZ, BU UFO”

Video tam 7 dakika 37 saniye. İddiaya göre Amerika’nın kumarhane cenneti Las Vegas semalarında bir UFO görülüyor. Bakın kanal yöneticileri olayı nasıl özetlemiş:

“Bu görüntüler Las Vegas’in Summerlin bölgesinde çekildi. UFO çok büyüktü. Bunun bir helikopter olduğu öne sürüldü. Ancaaaak… Hiç ses yoktu. 3 dakika içinde 80 kilometrelik bir alanda dolaştı. Yani saatte 1600 kilometre hız demek bu… Hadi 80 değil de 40 kilometrelik bir alanda dolaştı diyelim… Bu da saatte 800 kilometre hız demek ki hiçbir helikopter böyle bir hız yapamaz.”

Video yayınlandıktan kısa süre sonra tüm UFO-sever sitelerde manşetlere çıktı. Bazı siteler “Las Vegas’tan 10 yıldır bu çeşit ihbarlar geliyor. Orada bir UFO üssü olduğuna inanıyoruz” diye iddiada bulundu.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “YABANCI BİR GÜÇ ŞU ANDA ARAMIZDA DEĞİL Mİ?”

‘ASTRONOTLAR, MÜSLÜM VE BEN FERO DİNLESİN’

ŞİLİ SEMALARINDA GARİP ATEŞ TOPLARI!