Home UZAYRAZZİ İŞTE TİKTOK’UN TÜRKİYE’DE EN SEVİLEN İÇERİK ÜRETİCİLERİ
UZAYRAZZİ - 20 Aralık 2020

İŞTE TİKTOK’UN TÜRKİYE’DE EN SEVİLEN İÇERİK ÜRETİCİLERİ

TikTok’un 2020'deki Türkiye’de en sevilen içerik üreticileri özellikle yemek, müzik ve komedi alanında öne çıkıyor.

TikTok’ta tutkuyla içerik üreten kullanıcılar platformun kalbi.

Herbiri farklı alanda topluluğa bir şeyler katan içerik üreticileri kitlelere yaratıcılıkları ve tutkularıyla ilham veriyor.

TikTok’un Türkiye’de en sevilen içerik üreticileri özellikle yemek, müzik ve komedi alanında öne çıkıyor.

TikTok’un en sevilen içerik üreticileri arasından kendine has yemek pişirme teknikleriyle ünlü @cznburak , eğitici çizim paylaşımları yapan @nnursema, eğlenceli aile paylaşımlarıyla @korayzeynep , eğlenceli içerikleriyle @cerenyaldz_, sosyal sorumluluk paylaşımlarıyla öne çıkan @beyazgolge ilk beş ismi oluştururken onları sırasıyla @ezgizem@cemresolmaz@sera@semiraminta ve @dilarakaçmazz izliyor.

TikTok kullanıcıları o ünlüleri sevdi

Türkiye’de özellikle müzik alanında başarılı olan ünlüler TikTok’ta da hayranlarıyla bağ kurdu.

Bu yıl platformdaki popüler kampanyanlarda yaratıcılıklarını sergileyen ünlü isimler aynı zamanda canlı yayınlarda performanslarını ve eğlenceli anlarını paylaştı.

TikTok’ta kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği ünlüler isimler ise; Bilal SonsesFeride Hilal AkinBurcu Esmersoyİrem DericiFerat ÜngürHande ÜnsalVeysel MutluAydilgeSura Isgenderli ve Enes Batur.

TikTok; Türkiye’de eğitim, sokak hayvanları, çevre, sağlık gibi pek çok konuda sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi.

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE, LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST

Kullanıcılar da TikTok’ta başlatılan ilham verici sosyal sorumluluk kampanyalarına destek vererek farkındalık yaratmak için katkıda bulundu.

Bu alanda öne çıkan kampanyalar ise; koronavirüse karşı önlem almak için en etkili 14 yönergeyi içeren #ÖnlemAlSağlıklıKal, büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etmek için oluşturulan #SağlıkçılaraTeşekkür , Uluslararası Köpek Günü için tüylü dostlarımızla çekilen paylaşımları içeren#EnİyiDostum, Meme Kanseri Farkındalık Ayı için yapılan #PembeKurdele, Dünya Otomobil Kent Günü kapsamında çevrenin korunması konusunda farkındalık yaratan #HerŞeyDoğaİçin ve Birleşmiş Milletler’in belirlediği 17 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na destek veren #DeğişimİçinHareketeGeç kampanyaları.

TikTok, 31 Aralık’ta özel bir Yılbaşı Gecesi’yle 2020’nin en etkileyici anlarını paylaşmak için TikTok Live üzerinden bir canlı yayın etkinliği gerçekleştiriyor.

Etkinliğe bütün kullanıcılar katılabiliyor.

#15saniyede2020 etiketiyle başlatılan kampanyada da kullanıcılar, 2020 yılının kendileri için en güzel, en farklı ve heyecanlı anlarını paylaşabilirler.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: POPÜLER UYGULAMAYA YASAK GELDİ

BİR MİLYAR KİŞİYİ ETKİLEYEN GÜVENLİK AÇIĞI

TIKLAYIN, MARS YOLCUSU ARAÇTAN UZAYIN SESİNİ DİNLEYİN