Home UZAYRAZZİ MOURİNHO’YLA GARİP UZAYLI SOHBETİ!
UZAYRAZZİ - 26 Eylül 2019

MOURİNHO’YLA GARİP UZAYLI SOHBETİ!

FIFA En İyiler Ödül Töreni'ne katılan ünlü teknik direktör Jose Mourinho'ya canlı yayında 'gezegenler arası futbol şampiyonası' sorusu soruldu...

İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen 2019 FIFA En İyiler Ödül Töreni, televizyon tarihinin en sıradışı canlı yayınlarından birine ev sahipliği yaptı. Spor gecesinde ‘uzay’ sorusuyla karşılaşıp şaşıran kişi ise ‘Özel biri’ lakaplı Portekizli teknik adam Jose Mourinho

GECENİN SUNUCUSU SORUYU BAĞLAYAMADI 

Manchester United’dan kovulduğu günden bu yana işsiz olan Jose Mourinho, FIFA 2019 En İyi Kadın Hoca Ödülü’nü Jill Ellis’e veren Jose Mourinho, sahneden inerken, geceyi yayınlayan İngiliz Sky Sports’un sunucusu Ilaria D’Amico‘nun markajından kaçamadı. Ilaria D’Amico canlı yayına aldığı Jose Mourinho’ya bombayı şöyle patlattı:

“Şimdi geleceği hayal edelim… Başka gezegenlerde yaşam bulmuşuz… Ve tabii, gezegenler arası kupa düzenleniyor. Dünyalar arası… Yıldızların bol olduğu…”

Jose Mourinho boş boş Ilaria D’Amico’ya bakarken soru geldi:

“Tabii bu bugün olsa, hazır olurduk. Çünkü bu gece tüm futbol yıldızları burada. Bu fikre katılır mısınız?”

İŞSİZ TEKNİK DİREKTÖRLERE DEĞİNDİ

Güzel sunucuyu bozmak istemeyen ‘Özel biri’ “Tabi, en iyiler burada” dedi. Ancak ‘uzay’ sohbeti bitmek bilmedi:

“Böylesine özel bir takımın özel hocası olmak ister miydiniz?”

“FIFA bir hocaya iki takımı yönetme hakkı vermiyor. O yüzden işsiz biri olmalı” diyen Mourinho, işsiz hocalarla ilgili şöyle devam etti: “Burada benim gibi Capello ve bazıları şu anda çalışmıyor; ama ödüle adayım.”

‘GARİP UZAYLI SOHBETİ’ DİYE ADLANDIRILDI

Mourinho daha sonra arkasına bakmadan canlı yayını terk etti. Güzel sunucu “Ama burada benimle kalmalısınız, neden gitmek istiyorsunuz? Gitmek istiyorsunuz, peki” dese de Mourinho gidince ‘rezil oldu.’ İngiliz basını yaşananları ‘Strange alien chat’ (Garip uzaylı sohbeti) başlıklarıyla verdi.

BAĞLANTILI HABER: “UEFA AVRUPA LİGİ FİNALİ BİR GÜN MARS’TA OYNANABİLİR”

EV SAHİBİ TAKIM AVANTAJLI MIDIR? İŞTE BİLİMSEL CEVABI

MARS’TA EN İYİ HANGİ SPOR YAPILIR?

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE, LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST