Home UZAYRAZZİ NETFLIX, SPACE FORCE’UN FRAGMANINI PAYLAŞTI
UZAYRAZZİ - 22 Mayıs 2020

NETFLIX, SPACE FORCE’UN FRAGMANINI PAYLAŞTI

Yeni bir tür komedi dizisi olan Space Force’un yapımcılığını The Office’ın yaratıcıları Steve Carell ve Greg Daniels üstleniyor. Başrollerinde John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz gibi usta isimlerin yanı sıra Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow ve Don Lake yer alıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığında ise yine The Office’in de yürütücü yapımcılığını üstlenen Howard Klein/3Arts bulunuyor.

SPACE FORCE’UN KONUSU

Dizinin afişi.

Başarılı pilot General Mark R. Nair’in (Steve Carrel) en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmektir. ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan Mark burada kendi aynı kısır döngünün içinde hapsolmuş hisseder. Şüpheci bir karakteri olan Mark, kendini mesleğine o kadar adamıştır ki ailesiyle vedalaşıp Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi hiç düşünmeden kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ise her şeyi değiştirir. Mark ve birbirinden renkli bilim insanları yeniden aya gidip orada hâkimiyet kurmak üzere harekete geçer.

PODCAST SERİSİ

Oyuncuların ve kamerası arkası ekibin katılımlarıyla dizinin arkasındaki hikâyeyi mercek altına alacak Space Force podcast serisi 29 Mayıs’ta dinleyici ile buluşacak. Her Pazartesi ve Perşembe yayınlanacak 10 bölümlük seriyi dizinin başrollerinden Jimmy O. Yang sunacak. Steve Carell, Greg Daniels, John Malkovich, Ben Schwartz, Tawny Newsome, Diana Silvers ve daha birçok misafir konuk olarak Space Force podcast serisine katılacak.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: HILARY SWANK, NETFLIX’İN UZAY DİZİSİNDE MARS’A GİDECEK

APPLE TV, BU DİZİYLE UZAY TARİHİNİ YENİDEN YAZACAK!

TÜRKİYE’DE NEDEN BİLİM KURGU FİLMİ ÇEKİL(E)MİYOR?