Home UZAYRAZZİ SEVEN KNIGHTS’A YENİ ÖZEL KAHRAMAN
UZAYRAZZİ - 30 Kasım 2019

SEVEN KNIGHTS’A YENİ ÖZEL KAHRAMAN

Seven Knights’a yeni özel kahraman ‘Sizar’ geliyor. Netmarble, mobil RPG Seven Knights’a çeşitli güncellemelerin yanı sıra yeni özel kahraman ‘Sizar’ın geldiğini duyurdu. Yeni eklenen kahraman Sizar, Pentagon üyesi ve çok güçlü yeteneklerle donanmış bir karakter.

Netmarble, popüler mobil RPG oyunu Seven Knights’a çok güçlü yetenekleri olan kahraman Sizar’i ekliyor. Sizar’in gelişi şerefine oyuncular pek çok hediye kazanma şansına sahip olacak. Ayrıca güncellemeyle gelen yeni içerikler de oyunculara ödüller kazandıracak.

4 MİLYON ALTINA VARAN HEDİYELER

Oyuncular katılım etkinliğinden, 1.000 yakut, 6 Yıldız Özel Kahraman Seçici ve 4 milyon altına kadar varan hediyeler kazanabilecek. Ayrıca her gün üç ‘Kara Büyü Yığını Bileti’ elde edebilecekler. Dahası, oyuncuların ucuz fiyatlara çeşitli eşyalar alabileceği Efsane Cuma özel dükkanı da oyuncuları bekliyor. Ayrıca oyuncular, ‘Silah Sizar’a karşı macera modunda savaşabilecek ve çeşitli ödülleri elde edecek.

Güncellemedeki yeni içerikler de açığa çıktı. Yeni eklenen ‘İşaretçi Yıldız: İhtişam Yolu’ ile oyuncular çeşitli içeriklerin tadını çıkarıp ödüller kazanabilecek. Akın Modu’ysa oyunculara daha çok hediye kazandıracak şekilde değiştirildi.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: BTS WORLD’DE “100 GÜN KUTLAMASI”

WOLFTEAM’DE YENİLİK: SİLAHLAR RENKLENDİ

ADAM OLACAK ÇOCUK! 9 YAŞINDA 30 MOBİL OYUN YAZDI