Home UZAYRAZZİ STAR WARS 10 İÇİN YILLARCA BEKLEYECEĞİZ
UZAYRAZZİ - 17 Aralık 2019

STAR WARS 10 İÇİN YILLARCA BEKLEYECEĞİZ

Bu Cuma, yeni Star Wars'umuza kavuşuyoruz... Serinin 9'uncu filmi The Rise Of Skywalker gösterime giriyor. Peki ya sonrası?

Star Wars: Son Jedi… Serinin 8’inci filmi 2017’de gösterime girdiğinde günlerce konuştuk… Yeni kuşak Star Wars’çulardan oluşan Kylo Ren’ciler ile eski kuşak “Kylo Ren ne ya?” diyen Darth Vader’cilerin kavgalarının üzerinden 2 yıl geçti. Ve şimdi Star Wars 9 geliyor… The Rise Of Skywalker… Film, 20 Aralık 2019’da tüm Dünya ile birlikte Türkiye’de de aynı anda gösterime girecek. Günlerce onları konuşacağız. Hazır mıyız?

DİSNEY “2022’DEN ÖNCE OLMAZ” DEMİŞTİ AMA…

Star Wars IX… The Rise Of Skywalker…

Daha 9’un tadını çıkartmadan Star Wars alemine kötü bir haberimiz var… Serinin bir sonraki filmi için yıllarca beklemek zorunda kalacağız. Bunu söyleyen de bizzat Disney’in CEO’su Bob Iger… Disney’den 9’un tanıtımı döneminde “10’uncu film 2022’den önce olmayacak” açıklamaları geliyordu. Ancak bu açıklamayı çok iyi bilen CEO Bob Iger’den yeni açıklama geldi: “Yeni film için çok yıllar bekleyebiliriz. Bir süre duracağız, bekleyip baştan başlayacağız. Çünkü Skywalker efsanesi bu dokuzuncu film ile son bulacak. Başka Star Wars filmleri de gelecek ama bundan önce bir süre beklememiz gerekiyor.

Bob Iger’e isyan var: “Ne kadar bekleyeceğiz?”

İşte bu açıklama sosyal medyada ciddi gerilime neden oldu. Star Wars 9 heyecanını yaşayan sosyal medya kullanıcıları, “Disney, 2022’den önce olmaz demişti. CEO’sunun bir de üzerine ‘Yıllar’ demesi 2022’den sonrasını mı işaret ediyor” diye eleştirilerini yağdırdı.

Bu satırların sahibi olarak kayıtlara geçsin isterim… Karanlık tarafa geçilecekse, Darth Vader’la geçeriz. Kylo Ren ne ya 🙂

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: STAR WARS İÇİN EPİLEPSİ UYARISI

EN İYİ 10 UZAYLI İSTİLASI FİLMİ

HOLLYWOOD, NEDEN UZAY VE ASTRONOT FİLMLERİ ÇEKİYOR?