Home UZAYRAZZİ THE WITCHER GÖRÜCÜYE ÇIKTI
UZAYRAZZİ - 1 Kasım 2019

THE WITCHER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Aylardır beklenen Netflix’in orijinal dizisi The Witcher’ın resmi fragmanı İtalya’nın Lucca şehrinde bugün gerçekleşen Comics&Games panelinde görücüye çıktı. 8 bölümden oluşan The Witcher’ın 20 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacağı belirtildi. Panele katılan dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich ve başrol oyuncuları Anya Chalotra (Yennefer) ve Freya Allan (Ciri) hayranlarının sorularını yanıtladı.

THE WITCHER’IN HİKAYESİ NEDİR?

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü anlatıyor. 8 bölümden oluşan The Witcher’da yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışıyor. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırıyor. Daha sonra bü üç kahraman artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğreniyorlar.

DİZİNİN OYUNCULARI

Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) yer alıyor.

BAĞLANTILI HABERLER: MEHMET AÇAR’DAN KAÇAMAK NOTU: 5/10

HOLLYWOOD, NEDEN UZAY VE ASTRONOT FİLMLERİ ÇEKİYOR?

TORONTO FİLM FESTİVALİ’NİN YILDIZLARI: ‘KADIN ASTRONOTLAR’