Home UZAYRAZZİ THE WITCHER’IN FRAGMANI YAYINLANDI
UZAYRAZZİ - 28 Temmuz 2019

THE WITCHER’IN FRAGMANI YAYINLANDI

Tüm zamanların en çok oynanan “rol yapma” oyunlarından biri olan The Witcher’ın dizisinin ilk fragmanı yayınladı.

Netflix’te yayınlanacak olan yeni fantastik dizinin baş rol oyuncusu Rivialı Geralt’ı oynayan Man of Steel filmiyle de tanınan Henry Cavill, San Diego Comic-Con etkinliğinde katıldığı panelde diziyle ilgili birkaç dikkat çekici bilgi verdi: “Witcher’lar genelde çocukluklarında kendilerine bakmakla yükümlendirilirler. Sonra Witcher örgütü tarafından alınırlar ve insan üstü dayanıklılık ve çeviklik teknikleri üzerine eğitilirler. Buradan itibaren bir mutant haline gelirler. Bu eğitimler sırasında ise bir çok çocuk sağ kalmaz. Bu noktadan sonra eğitimleri canavar avlama sanatı üzerinedir. Sonrasında ise tek amaçları dünyayı gezmek ve para için canavar avlamak olur.”

EN ÇOK OYNANAN “ROL YAPMA” OYUNLARINDAN

The Witcher dizisi aynı isimle yer alan roman ve oyuna dayanıyor. Polonyalı yazar Andrejz Sapowski’nin 1993’de yazdığı roman bir oyun serisine ilham kaynağı olmuştu. Nitekim 2015 yılında piyasaya çıkan CD Project oyunu The Witcher 3: Wild Hunt tüm zamanların en çok oynanan “rol yapma” oyunlarından biri olmuş, 2015’de Warner Bros tarafından yılın en iyi rol yapma ve yılın en iyi oyunu ödüllerini kazanmıştı.

YAYIN TARİHİ BELİRSİZ

Netflix, seri için henüz resmi bir çıkış tarihi belirtmezken, bazı tahminlere göre seri bu yılın sonlarına doğru çıkış yapabilir.

Fragmanı izlemek için tıklayınız

 

 

HAZIRLAYAN: Ulaş Deniz Akyürek

FOTOĞRAF: FACEBOOK