Home UZAYRAZZİ TİKTOK YETENEK BAŞVURULARI İÇİN SON GÜN 11 OCAK
UZAYRAZZİ - 2 Ocak 2020

TİKTOK YETENEK BAŞVURULARI İÇİN SON GÜN 11 OCAK

Ünlü kısa video paylaşım uygulaması TikTok’un Yetenek Programı başvuruları 11 Ocak 2020 tarihine kadar devam ediyor.

TikTok Yetenek Programına 18 yaşından büyük olanlar katılabiliyor. Yaratıcı ve orjinal içerik üretebilen kişiler kampanya sayfasından online başvuru formunu doldurduktan sonra TikTok’ta belirledikleri kategorilere ait 5 videoyu #benikeşfet etiketiyle paylaşıyor. Başvuru tarihinden bugüne #benikeşfet etiketi altında 1,500’den fazla video paylaşıldı.

100 KİŞİ PROGRAMA KATILMA HAKKI KAZANACAK

İlk aşamada içerik üreticileri; komedi, spor, oyun, moda, yemek ve diğer popüler kategorilerde videolarını #benikeşfet etiketiyle paylaşacak. Bu videolar arasından seçilecek 100 kişi bu programa katılmaya hak kazanacak. 12-19 Ocak tarihleri arasında yapılacak değerlendirme sürecinin ardından program resmi olarak başlayacak.

Bu girişimle uygulama içerisindeki kaliteli, yaratıcı ve orijinal bir içerik ekosistemi kurmayı hedefleyen Tiktok‘un kullanıcıları şimdiden #benikeşfet etiketiyle ile 1500’den fazla video paylaştı.

ÖZEL DESTEK PAKETİ KAZANACAKLAR

Yetenek programına kabul edilen içerik üreticileri, uygulama içi açılış sayfası ve reklam alanlarıyla görünürlük desteği, TikTok’ta becerilerini ve yeteneklerini nasıl sergileyeceklerini daha iyi öğretmek için atölye çalışmaları, resmi hesap onayı ve videoların nasıl daha iyi çekileceğine dair püf noktaları için doğrudan destek hattını içeren bir özel destek paketi kazanacak. Bu destek hattında ayrıca TikTok içerik ekibi video oluştururken sorun yaşayan seçilen içerik üreticilerine bire bir yardım sunacak.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “YENİ YIL, YENİ SOSYAL MEDYAYI GETİRECEK”

2 SAAT 46 DAKİKAMIZI SOSYAL MEDYADA GEÇİRDİK

2020 İÇİN YAPILAN 15 TAHMİN TUTTU MU?