Home UZAYRAZZİ TRUMP: “UZAYLILARI İZLİYORUZ”
UZAYRAZZİ - 22 Haziran 2019

TRUMP: “UZAYLILARI İZLİYORUZ”

ABD Başkanı Donald Trump, Pentagon raporlarıyla yeniden dünya gündemi olan UFO'larla ilgili konuştu...

Gözünü ikinci dönem için de Beyaz Saray’a diken ABD Başkanı Donald Trump’ın 2020 seçimlerine yönelik en büyük vaatlerinden biri uzay oluyor. Sık sık Ay’a geri döneceklerini söyleyen ABD Başkanı Donald Trump “Bu kez orada kalıcı olabiliriz” demeyi de ihmal etmiyor. Ya da Trump’ın Mars’a insan göndermeyi başarabilmeleri halinde NASA’ya sınırsız ödenek vaat ettiği iddia edilmişti.

ABC NEWS’A KONUŞTU

ABD Başkanı son röportajında da yine uzay hakkında açıklamalarda bulundu. Üstelik bu kez gündeminde uzaylılar vardı. ABC News’e konuşan Trump’a ABD son dönemlerde yeniden sıkça ortaya atılan UFO görüntüleri soruldu.

“İZLİYORUZ, EĞER KANITLARSAK…”

Trump medyada çıkan haberleri okuduğunu belirterek, “İnsanların neler konuştuğunu biliyorum. Bu hakkında küçük bir bilgilendirme yapıldı bana. İnsanlar UFO gördüklerini söylüyorlar. Ama ben buna tam olarak inanmıyorum” dedi. Muhabirin “Eğer dünya dışı yaşama dair kanıtlar bulunursa bunu açıklar mısınız?” sorusuna karşılık Trump ise “İzliyoruz, eğer kanıtlarsak ilk sana söyleyeceğim” dedi.

SENATÖRLERE ‘TANIMLANAMAYANLAR’ BRİFİNGİ

Öte yandan Politico dergisinin hafta içi yayımladığı özel haberinde farklı detaylara dikkat çekilmişti. Habere göre üst düzey 3 Senatör, UFO’lar hakkında bilgilendirildi. Senatörlere yaşanan yeni gelişmeleri Pentagon aktardı. Senatörlere özellikle son zamanlarda ABD Hava Kuvvetleri ve Donanması’na ait askeri personel görüp, ‘tanımlanamayan uçan cisimler’ şeklinde kayıtlara geçirdiği olaylar hakkında brifing verildi.
BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: