Home UZAYRAZZİ TRUMP’TAN UFO VİDEOLARI YORUMU: “NE VİDEO AMA!”
UZAYRAZZİ - 4 Mayıs 2020

TRUMP’TAN UFO VİDEOLARI YORUMU: “NE VİDEO AMA!”

Reuters haber ajansı, ABD Başkanı Trump'a Pentagon'un yayımladığı UFO videolarını sordu. Trumpvari bir cevap geldi!

ABD Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon) yayımladığı 3 UFO videosu Dünya gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Amerikan Donanma pilotlarının çektiği 3 videoda hızla hareket eden, olduğu yerde dönen cisimler görülüyordu. Donanma bu cisimler için UFO (Unidentified Flying Object/tanımlanamayan uçan nesne) yerine UAP (unexplained aerial phenomena/Açıklanamayan Hava Olayı) demeyi tercih ederken Reuters Haber Ajansı, videoları ABD Başkanı Donald Trump’a sordu.

“MERAK EDİYORUM”

Beyaz Saray’daki basın toplantısında gündeme gelen videolar için Donald Trump “Ne video ama! Gerçek mi değil mi merak ediyorum” diyerek güldü. ABD Başkanı, geçtiğimiz sene ABC Televizyonu’na verdiği özel demeçte UFO’lara şüpheci yaklaştığını ama UFO’larla ilgili özel brifing aldığını itiraf etmiş, “İnsanlar ‘UFO gördüm’ diyor. Bunlara inanıyor muyum, hayır!” demişti.

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE, LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST

Eski senatör Harry Reid de videolarla ilgili tartışmaya dahi oldu: “Pentagon’un videoları yayımlamasına sevindim. Ama bu işin görünen kısmı. Amerika bu işi ciddiye almalı. Olayı bilimsel olarak araştırmalı. Amerikan halkının bunları bilmeye hakkı var.”

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: PENTAGON, UFO VİDEOLARINI YAYINLADI

“UFO’LAR GERÇEK” DİYEN ÜNLÜ ROCKÇI KİM?

“PENTAGON UFO’LARI ÖRTBAS EDİNCE, İSTİFA ETTİM”