Home UZAYRAZZİ TWITTER’A YENİ ÖZELLİK
UZAYRAZZİ - 12 Kasım 2019

TWITTER’A YENİ ÖZELLİK

Twitter’daki en iyi sohbetleri takip edebilme daha kolay hale getirildi.

Dünyada olan biten her şeyin konuşulduğu, haberlerin son derece hızlı aktığı bir platform olan Twitter’da aynı anda çok fazla konu konuşulduğundan, sevdiğiniz şeylerle ilgili yeni ve ilginç sohbetleri bulmak bazen zor ve yorucu olabiliyor. Çoğunlukla da sadece sizin için önemli olan konularla ilgili atılan en iyi Tweet’leri görmek istiyorsunuz. Dün itibariyle Twitter’daki en iyi sohbetleri takip edebilme daha da kolay hale getirildi.

Twitter

TEK DOKUNUŞLA SOHBETLERİ TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ

Önümüzdeki aylarda, tek bir dokunuşla bir hesabı takip etmenize benzer şekilde herhangi bir konu hakkındaki sohbetleri de takip edebileceksiniz. Konu başlık önerileri ana sayfanızda yer alacak ve hali hazırda Twitter’da takip ettikleriniz ve aramaya meyilli olduğunuz konulara bağlı olarak arama çubuğunuzda belirecek.

KONUYA ÖZEL TWEET’LERİ GÖRME

İster favori müzik grubunuz olsun ister tuttuğunuz takım ya da ünlü bir isim olsun, Twitter’da bir konuyu takip etmeyi seçtiğinizde konuyla ilgili uzmanların, hayranların ya da konu hakkında konuşmaya eğilimli olan pek çok hesaptan gelen Tweet’leri göreceksiniz.