Home UZAYRAZZİ UFO DOSYASI-4: UFOLAR, DÜNYA’DA NERELERİ KONTROL EDİYOR?
UZAYRAZZİ - 7 Mayıs 2020

UFO DOSYASI-4: UFOLAR, DÜNYA’DA NERELERİ KONTROL EDİYOR?

UFO gözlem ihbarlarının hep belli bölgelerden yapılması şans mı? Yoksa... UFO'lar özellikle belirli bölgeleri mi seçiyor?

“Türkiye’nin uzay, teknoloji ve bilim medyası” Spacemag Türkiye olarak UFO dizimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. İlk günden bu güne uzay ve Dünya dışı varlıklarla ilgili çalışmalar için kararı hep siz okurlarımıza bırakıp; objektif şekilde Dünya gündemine oturan haberleri sizlere sunduk. Diziyi hazırlarken; akla gelen bir konu da UFO ihbarlarının neden hep belirli bölgelerden yapıldığı üzerineydi… Örneğin Karadeniz ve Doğu Anadolu’dan ihbar çok ama çok az gelir. Ege’den ise ihbar yağar. Neden? İşte bu soruyu Orion UFO Araştırma Merkezi Başkanı Kuzey Atacan‘a ilettik… UFO’ların görüldüğü iddia edilen yerlerin özellikleri ne? Yoksa “onlar” bir yerleri mi koruyor?

Orion UFO Araştırma Merkezi Başkanı Kuzey Atacan.

İşte Kuzey Atacan’ın açıklamaları…

ASKERİ BÖLGELER:

“Özellikle askeri binaların ve üst düzey çalışmaların yürütüldüğü tesislerin üzerinde yakınında sıkça görülmelerinin başlıca sebebi bu tür savunma ve geliştirme alanlarında yürütülen zararlı olabilecek faaliyetlerin gözetim altında tutulmasıdır. Çünkü tarz saldırı ve savunma amaçlı, Ar-Ge’lerin yapıldığı tesisler sadece Dünyamız için değil bizi kuşatan evren içinde sonu felaketle bitecek, geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir.”

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE

TARİHİ ALANLAR:

“Tarihin her döneminde yer aldıkları ve geride çok büyük medeniyetler kurdukları için geçmişle olan kökenlerini ve bağlarını sıcak tutma ve yarı bizden yarı kendilerinden DNA ya sahip kişi ya da varlıkların sürekliliğini gözlemlemek için özellikle tarihi alanları sık sık ziyaret etmektedirler. Bilindiği üzere Atlantis’den tutun da Lemurya, Mu kıtası gibi çok üst düzeyde gelişmiş medeniyetlerin temelleri bu Dünya dışı zeki varlıklarca atılmıştır. Daha sonraları bugün bile bir takım teknolojik gelişmelerine açıklık getiremediğimiz bu medeniyetlerin soyundan gelenler sürekliliklerini halen bu topraklar üzerinde devam ettirmektedirler.”

MADEN YATAKLARI:

“Maden yataklarının yoğun olduğu noktalarda da çok fazla gözlemlenmektedirler. Dünya dışı varlıklardan alınan bilgiler ışığında bu madenleri bir çok sebeple kullandıklarını biliyoruz. Gezegenimizin ilk zamanlarında özellikle Anunaki adı verilen varlıkların altın rezervleri üzerinde yaptıkları faaliyetleri ve madencilik çalışmalarını çok eski kaynaklarda da görmekteyiz. Ayrıca kullandıkları uzay araçlarında enerji olarak da altının enerjisini kullandıkları biliyoruz.”

NÜKLEER TESİSLER:

“Nükleer tesisler ve kimyasal tesisler de en önemli gözlem noktalarından bir tanesidir. Çünkü burada oluşabilecek herhangi bir sızıntı veya patlama sonrası oluşabilecek kozmik bir dalga tüm evreni tehdit edebilecek boyutlara varabilir. 1945’te Hiroşima ve Nagazaki’ye atılan atom bombalarını göz önüne aldığımızda 1947 yılı ve sonrasında gözlemlerin ve yakın temasların artmasındaki asıl sebep olarak verilebilir. Çünkü insanoğlu teknolojik olarak bu kadar geri haldeyken bile atomu parçalayıp silah haline getirerek evren için büyük bir tehdit olduğunu açıkça ilan etmiştir.”

GEÇMİŞE YOLCULUK:

“Galaktik kökenler ve kozmik aile olgusu… geçmiş çağlardan günümüze Dünyamız sayısız dünya dışı yakın temasa sahne olmuştur. Bunların bir kısmında Dünya dışı zeki varlıkların dünyalı erkek ve kızları beğenip kendilerine eş edindiklerini ve hatta bunlardan melez varlıklar oluşturduklarını bilmekteyiz. Bu varlıkların halen bir çoğu aramızda hayatlarını sürdürmekteler. Kimisi kökeninin farkında iken kimisi ise anlamlandıramadığı bazı deneyimler ve uyanışlar yaşamaktadırlar. Dünyamızı ziyaret eden Dünya dışı medeniyetlerin bir kısmı bu yüzden bizlerin atası olduklarını iddia etmekteler. Bizleri gözlemlemek gelişim düzeyimizi izlemek ve hatta bizlere gelebilecek bazı tehlikelere karşı koruma çabasındalar. Bu yüzden de sık sık bizleri aile büyüklerimiz gibi ziyaret etmekteler. Ayrıca ileride katılacağımız ön görülen galaktik bir federasyonun adayları olarak da bizlerin gelişim ve bilinçlenme durumlarımızı analiz etmek içinde sürekli bizleri takip etmekteler.”

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST

DENEY LABORATUVARLARI:

“Bazı varlıklar ise gerek devletler ile anlaşmalar yaparak belli bir seviye teknoloji karşılığında bizler üzerinde deneyler yapmak adına bazı bölgeleri sıklıkla ziyaret etmekte; hatta o bölgelerde koloniler kurmaktadırlar. Çalışmalarını rahat yürütebilmek ve biz insanları ve hayvanları kobay olarak kullanabilmek adına daha tenha ve gözden ırak noktaları tercih ettikleri tespit edilmiştir.”

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: UFO DOSYASI-5: ANADOLU’DAKİ LEY HATLARI VE UFO ZİYARETLERİ

UFO DOSYASI-3: “GEÇEN ŞUBAT ANTALYA’DA UZAYLI GÖRDÜM İHBARI YAPILDI”

ÜNLÜ ‘UFO AVCISI’NDAN MARS’TA PİRAMİTLER İDDİASI