Home UZAYRAZZİ UFO DOSYASI-5: ANADOLU’DAKİ LEY HATLARI VE UFO ZİYARETLERİ
UZAYRAZZİ - 8 Mayıs 2020

UFO DOSYASI-5: ANADOLU’DAKİ LEY HATLARI VE UFO ZİYARETLERİ

Orion UFO Araştırmaları Merkezi Başkanı Kuzey Atacan, Anadolu'nun neden cazibe merkezi olduğunu açıkladı: Ley hatları.

Yazı dizimizin dördüncü bölümünde bir soruyu gündeme getirmiştik: “UFO’ları gördüklerini iddia edenler neden hep aynı bölgelerden ihbarlar yapıyorlar?” Buna göre UFO’lar özellikle bazı özel noktalara mı gidiyor? Yoksa Dünya’da bir yerleri mi koruyorlar? Orion UFO Araştırmaları Merkezi Başkanı Kuzey Atacan, UFO‘ların ziyaret ettikleri merkezleri sıralamıştı. Dizinin bugünkü bölümünde ise “Ley hatları”na dikkat çekiyor Kuzey Atacan… 

BERGAMA’DAN NEMRUT’A

“UFO ziyaretlerinin en önemli sebeplerden biri de Dünyamızın enerji noktaları olan Ley hatlarının geçtiği ülkeler ve bölgelerdir. Ley hatlarının enerjisinden yararlanmak için özellikle bazı bölgeleri seçtikleri bilinmektedir” diyen Kuzey Atacan ekliyor: “Yurdumuz olan Anadolu toprakları ve bazı şehirlerimiz özellikle bu Ley hatları üzerinde bulunduğundan Dünya dışı zeki varlıklar için özellikle bir cazibe merkezi halindedir.”

(Fotoğraf: Orion UFO Araştırma Merkezi)

Türkiye üzerindeki en önemli Ley hatları (Enerji Merkezleri)

“Ülkemizin üzerinde bulunduğu 23 adet büyük Ley hattı bulunmaktadır. Bunlardan özellikle 7 tanesi gerek günümüzde gerekse ezoterik kaynaklarda büyük önem arz etmedir. Bunların başlıcaları sırayla:

1-Bergama, Didim, İstanköy hattı

2-Bergama, Pamukkale, Alaşehir, Antalya hattı

3-Ankara, Kos hattı

4-Ankara, Efes hattı

5-Nemrut, Ankara, İstanbul, Edirne hattı

6-Nemrut, Gülşehir yeraltı kenti, Truva hattı

7-Nemrut, Konya, Milet hattı.

UFO’ların en çok görüldüğü noktalara da zaten bu hatların uzandığı ve buluştuğu bölgeler üzerindedir. O yüzden bazı şehirlerden sık sık UFO gözlemleri gelirken; bazı şehir ve kasabalardan yok denecek kadar az sayıda ihbarlar ve gözlemler gelmektedir.”

(Foto: Orion UFO Araştırma Merkezi)

Dünya üzerindeki en yoğun Ley hatları ve UFO ziyaretleri

“1-Orta Asya: Özellikle Tibet, Gobi ve Doğu Türkistan arasında kalan bölge

2-Mısır

3-Yukatan/ Meksika

4-Arjantin ve kuzey bölgesi

5-Anadolu: Batı Truva’dan başlar, İç Anadolu’ya Ankara’ya kadar gelir; oradan Nemrut Dağı’na ilerler. Ve Ankara’dan da direkt olarak Giza’ya yani piramitlere uzanan ayrı bir ley hattı vardır. Bu hat Giza, Truva, Ankara ve Nemrut’u birbirine bağlamaktadır.

Sadece bu Ley hattı ağına bakıldığında bile UFO’ların neden en çok bu bölgelerde görüldükleri oldukça açık ve nettir.” SON

(Görsel: Orion UFO Araştırma Merkezi)

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: UFO DOSYASI-4: UFOLAR, DÜNYA’DA NERELERİ KONTROL EDİYOR?

“UFO HAVALANDI VE BİR ANDA ORTADAN KAYBOLDU”

JOHN LENNON, UFO’YU GÖRDÜ VE ŞARKIYI YAZDI!