Home GÜNEŞ SİSTEMİ UFO UZMANI: “MERKÜR’DEKİ ANTİK YAPILAR UZAYLI KANITI.”
GÜNEŞ SİSTEMİ - UZAYRAZZİ - 5 Ekim 2019

UFO UZMANI: “MERKÜR’DEKİ ANTİK YAPILAR UZAYLI KANITI.”

UFO avcısı… UFO uzmanı… UFOLOG… UFO gözlemcisi… Kendisini farklı isimlerle tanıtan Scott C. Waring bir kez daha dünya gündeminde… Sahibi olduğu internet sitelerinde gökyüzündeki garip cisimlerin görüntülerini yayınlayan Scott C. Waring bu kez Vikipedi’de yayınlanan fotoğrafları inceledi.

“MERKÜR’DE ENTERESAN BİNALAR GÖRDÜM”

Görüntüler, Güneş Sistemi’nin ilk, Güneş’e en yakın gezegen olan Merkür’den… Küçük kaya gezegenin Caloris Planitia bölgesinden yüklenen görüntüleri inceleyen UFO avcısı Scott C. Waring, 1 Ekim 2019’da bu videoyu yayınladı.

İşte UFO uzmanı Scott C. Waring’in iddiası:

“Vikipedi’de gezinirken Merkür görüntülerini incelemeye başladım. Enteresan binalar gördüm. Bir fotoğrafta onlarca krater ve bu kraterlerin ortasında bina gibi duran şeyler fark ettim.”

Scott Waring
Scott Waring

“Uzaylıların kendi evlerini nasıl dizayn ettiğini bilmiyoruz tabii ki, ama sanki evleri gibi duruyor. Videomda bunları açıkça göreceksiniz. Bu kraterlerdeki uzaylı merkezlerine dikkatinizi çekiyorum.”

SCOTT C. WARING KİMDİR?

ET Database adlı sitenin sahibi olan ve Tayvan’da yaşayan Scott C. Waring videoda da resmen altını çiziyor: “Burası UFO’ların merkezi olabilir.” Yıllar önce yaptığı “Mars’ta Hayattan Çok Daha Fazlası Var!” sözüyle gündem  olan UFO’log, Vikipedi’deki fotoğraflara dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Tarih… 10 Haziran 2019… Curiosity Keşif Aracı’nın sol kamerası bir fotoğraf çekti ve aynı gün otomatik olarak cihazın blog sayfasına yükledi.

2012 yılında Mars’a ilk indiği günden bu yana 21 kilometrelik bir alanı santim santim inceleyen Curiosity’nin fotoğrafı bilimadamlarının çok dikkatini çekmese de, ‘UFO uzmanı’ Scott Waring‘in dikkatini çekti.

‘BU GÖRÜNEN UZAYLILARIN MARS ÜSSÜ OLABİLİR’

Scott C. Waring fotoğrafta daire içine alınan ‘şey’in sadece UFO olmadığını, bir UFO merkezi olabileceğini iddia etti: “Bu görünen şeyler, uzaylıların Kızıl Gezegen Mars’taki üsleri olabilir” demişti.

“GÜNEŞ SİSTEMİ’NİN EN BÜYÜK ETKİ HAVZASI”

Görüntülerin alındığı Caloris Planitia neresi? Gayriresmi olarak Caloris adında, yaklaşık 1.550 km çapında, Merkür’deki büyük bir etki havzasında bulunan bir ovadır. Güneş Sistemi’ndeki en büyük etki havzalarından biridir.

Fotoğraf: ET Database

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: 

MARS’TE ÇEKİLEN BU GÖRÜNTÜDEKİ ‘ŞEY’ UFO MU?

GÜNEŞ’İN YAKINLARINDA ‘DOLAŞAN’ BİR ‘MELEK UFO’ MU?

“YABANCI BİR GÜÇ ŞU ANDA ARAMIZDA DEĞİL Mİ?”