Home UZAYRAZZİ “UFO’LAR GERÇEK” DİYEN ÜNLÜ ROCKÇI KİM?
UZAYRAZZİ - 1 Mayıs 2020

“UFO’LAR GERÇEK” DİYEN ÜNLÜ ROCKÇI KİM?

Pentagon'un iki gün önce yayınladığı 3 UFO görüntüsünün arkasındaki isim olan Tom DeLonge "UFO'lar gerçek" diye tweet attı.

Rock grubu Blink-182’nin vokalisti Tom DeLonge, gruptan ayrıldıktan 2 yıl sonra yepyeni bir yanı ile Dünya’yı selamladı. To the Stars… Academy of Arts & Sciences adlı bir dernek kuran Tom DeLonge artık bir UFO araştırmacısıydı. Dünyanın önde gelen gazetelerinden New York Times dahi Tom DeLonge’u “Rockçı nasıl UFO’cu oldu?” başlığıyla magazin sayfalarına manşet yapmıştı.

Tom DeLonge’un 2017’nin sonunda Dünya’ya bir sürprizi vardı. To The Stars, Amerikan Donanma pilotlarının çektiğini iddia ettiği bir UFO videosu yayınladı. Ortalık karıştı, 2018’in başında ikinci salvosunu yaptı; pilotların ikinci UFO videosunu yayımladı. “Rockçı nasıl UFO’cu oldu?” başlıkları atan New York Times’la yolları bu kez ortaklık için kesişti. To The Stars ve New York Times bu kez videoları ortak yayınlayarak işin ‘ciddiyeti’ne dikkat çekiyordu.

TWEETİNİ ATTI, SONRA SİLDİ

Ve iki gün önce Amerika Savunma Bakanlığı (Pentagon) 3 UFO videosunu resmi Twitter adresinden yayımlayarak ‘kısmi kabul’ etti. Sıra artık Tom DeLonge’daydı. Ünlü rockçı, Pentagon’un açıklamasından kısa süre sonra Twitter hesabından “UFO’lar gerçek” diye tweet attı. Kısa bir süre sonra da o tweeti sildi.

Tom DeLonge haklı mıdır, UFO’lar gerçek midir; siz okurların bileceği iş… Bu hikayede bizi ünlü rockçının Pentagon’un açıklamasının ardından keyiflenip tweet atması eğlendirdi. O zaman “New World” diyelim…

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: FACEBOOK, LinkedIn, instagram

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: PENTAGON, UFO VİDEOLARINI YAYINLADI

EFSANE ROCK GRUBU QUEEN’İN YILDIZI BRIAN MAY ‘UZAY HAYALİ’Nİ ANLATTI

PEARL JAM YENİ ALBÜMDE ‘KOZMİK’ TAKILIYOR!