Home UZAYRAZZİ ÜNLÜ ‘UFO AVCISI’NDAN MARS’TA PİRAMİTLER İDDİASI
UZAYRAZZİ - 11 Nisan 2020

ÜNLÜ ‘UFO AVCISI’NDAN MARS’TA PİRAMİTLER İDDİASI

Kendisini 'UFO avcısı' olarak tanımlayan Scott Waring, NASA'nın bir görüntüsünde kapıları aynı yöne bakan iki piramit olduğunu iddia etti.

Scott Waring yepyeni bir iddiayla ortaya çıktı; yine Batı basınında manşetlere çıktı. Tayvan’da yaşayan ve kendisini “UFO avcısı” olarak tanımlayan, Batı medyasının ise “Komplo teorisyeni” diye tanıttığı Scott Waring sosyal medya hesaplarında Amerika Uzay ve Havacılık Dairesi NASA’nın yayımladığı Mars görüntülerini servis etti. Piramitlerinin kapılarının, görüntüyü çeken Mars’taki keşif aracına baktığını öne sürdü:

3 METREYE 5 METRE

Scott Waring
Scott Waring.

“İki piramit de birbirine yakın yapılmış. Antik dönemden kalıntılar. Ama zamana boyun eğmemişler. İki piramitin de ölçüsü aynı olması şans mı? 3 metre yüksekliğinde, 5 metre eninde. Bunları yapan Dünya dışı akıllı yaşamlar, biz insanlardan daha küçük.”

“Daha önceden de Mars’taki görüntülerde başka piramitler olduğunu da görmüştüm. Yani Dünya dışı yaşamlar, Güneş Sistemi’ne yayılmış, piramitleri gezegenlere kondurmuş. En son da Dünya’daki piramitleri yapmışlar. Dünya’daki piramitler de nedende her kıtada aynı dönemlerde yapılmış!” 

NASA: “PAREİDOLİA”

NASA yetkilileri ise Scott Waring’in iddiası için “Pareidolia (hatalı anlam yükleme)” dedi. Yani bir şeyi, aslında olmadığı bir diğer şeye benzetmek. Bulutlarda şekiller görme, düşük çözünürlüklü fotoğraflarda uzaylılar veya insan yüzleri görme, geri çalınan kaset, CD veya plaklarda gizli mesajlar duyma gibi… Spacemag Türkiye olarak hep söyledik; biz haberi size sunuyoruz; inanıp inanmamak siz değerli okurlarımızın…

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: DÜNYA ÜZERİNDE KAÇ TANE PİRAMİT VAR? KİM BİLİR!!!

“PİRAMİTLERİ UZAYLILAR YAPTI”

PİRAMİT AVCISI: “NEFERTİTİ’NİN MEZARINI BULACAĞIM”

SPACEMAG TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN: TWİTTER, instagram, YOUTUBE, LinkedIN, FACEBOOK, PİNTEREST