Home UZAYRAZZİ UZAY KOMUTANLIĞI, UFOCU SAYISINI ARTIRACAK!
UZAYRAZZİ - 6 Ocak 2020

UZAY KOMUTANLIĞI, UFOCU SAYISINI ARTIRACAK!

Amerika'nın kurduğu Uzay Komutanlığı'nın yapacağı askeri deneyler yüzünden 2020'de 'UFO gördüm' diyenlerin sayısının artacağı öne sürüldü.

2019, başta Amerika olmak üzere tüm Dünya’da UFO gözlem ihbarlarının tavan yaptığı bir yıl oldu. 2020’de ise bu sayı daha da artacak… En azından Youtube fenomeni thirdphaseofmoon’a göre… Nedeni ise Amerika’nın yeni Uzay Programı… Kısa süre önce ABD Başkanı Donald Trump’ın imzasıyla resmen kurulan Uzay Komutanlığı’nın başlatacağı Uzay Programı…

BAĞLANTILI HABER: ABD, GİZEMLİ UZAY UÇAĞIYLA NE YAPIYOR?

Esrarengiz insansız uzay uçağı X-37B.

Açıkçası içeriği henüz bilinmiyor. Ancak uzaya gönderdikleri esrarengiz uçak gibi, Amerika’nın Uzay Programı dahilinde havada birçok askeri tatbikat ve deneyler yapacağı, bunların da UFO’larla karıştırılacağı öne sürülüyor. İşte uzay yayını yapan thirdphaseofmoon’ın iddiası:

BAĞLANTILI HABER: UZAY TRAFİĞİNİ KİM KONTROL EDECEK?

‘UZAY KOMUTANLIĞI (UZAY GÜCÜ) ASLINDA 1980’DE KURULDU’

“Amerika’nın 6’ncı askeri gücü yüzünden daha fazla UFO gözlemleri ihbarları yaşanacak. Asker bugüne kadar da çok fazla deney ve tatbikat yapıyordu. Ancak bu sayı, Uzay Komutanlığı aracılığıyla daha da artacak. Zaten geçen yıl da denemeler yapılıyor ki bu yıl meyvelerini toplayacaklar. Siz bakmayın, Amerika’nın Uzay Komutanlığı’nı geçen ay kurduğunu açıkladığına… Aslında 1980’lerde kuruldu da… Hava Kuvvetleri içinde saklı tutuluyordu. 2019’da resmileştiler. Şimdi bu yıl coşacaklar.”

BAĞLANTILI HABER: “SÜRÜCÜSÜZ OTONOM ARAÇLAR 2040’TAN SONRA OLACAK”