Home UZAYRAZZİ “UZAYLILARIN VARLIĞINA DAİR İŞARET HENÜZ GÖRMEDİM”
UZAYRAZZİ - 3 Ekim 2019

“UZAYLILARIN VARLIĞINA DAİR İŞARET HENÜZ GÖRMEDİM”

SpaceX'in patronu Elon Musk uzaylılarla ilgili bir soruya şu yanıtı verdi: "Eğer varlarsa, umarım bize karşı iyilerdir."

Amerikalı uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’in CEO’su Elon Musk, şirketinin faaliyetlerini anlattığı geceye ‘uzaylılar’ damgasını vurdu. Teksas’da düzenlenen gecede gazetecilerin uzaylılarla ilgili sorular sorması üzerine Elon Musk şöyle konuştu:

“51’İNCİ BÖLGEDE UZAYLI YOK” İMASI

  • “Bildiğimiz kadarıyla, biz tek bilinçli olanız; ya da tek yaşamız. Belki başka yaşamlar da vardır ama henüz bir işaret görmedik.”
  • “İnsanlar bana sıkça ‘Uzaylılar hakkında ne biliyorsun?” diye soruyorlar. Ben de ‘İnanın olduklarını biseydim size söylerdim. Ama buna dair herhangi bir işaret yok.”
51’inci Bölge’den olduğu belirtilen fotoğraf
  • “Yine bir başka soru: 51’inci Bölge’de uzaylıları sakladıkları doğru mu? Ne diyeyim? Askerin kendi savunma bütçesini artırmasının en iyi yolu nedir? Çıkıp ‘Uzaylılar burada’ demeleri gerekmez mi? Böylece oluk oluk para akardı savunmaya. Ama…”

“O KADAR DA KÖTÜ OLAMAZLAR”

O sırada kalabalıktan biri “Uzaylılarla ilgili söylediklerine inanmıyorum” diye bağırınca Elon Musk şu cevabı verdi:

  • “Umarım yanılıyorumdur. Buralardalarsa umarım iyilerdir. Bizi bugüne kadar öldürmediklerine göre, o kadar da kötü olamazlar.”

 

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER:

“KENTİN ORTASINDAKİ UFO-LİMANI KALDIRILSIN”

GÜNEŞ’İN YAKINLARINDA ‘DOLAŞAN’ BİR ‘MELEK UFO’ MU?

TRUMP: UZAYLILARI İZLİYORUZ