Home UZAYTEKNO APPLE NEWS+ HİZMET AĞINI GENİŞLETİYOR
UZAYTEKNO - 1 Ekim 2019

APPLE NEWS+ HİZMET AĞINI GENİŞLETİYOR

Apple, yeni haber yayın aracı Apple News+'ı ABD, Kanada’dan sonra İngiltere ile Avustralya’da da hizmete soktu.

Apple, kullanıcılarına yüzlerce haber seçeneği sunan Apple News+’u mart ayında duyurduktan sonra ABD ile Kanada’da hizmete sokmuştu. Apple News+’la geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen Apple, uygulamayı ABD ve Kanada’dan sonra şimdi de İngiltere ile Avustralya’da hizmete sokuyor. Çok sayıda dergi ve gazetenin bulunduğu Apple News + uygulaması pazartesi itibarıyla İngiltere ve Avustralya’da yayın hayatına başlayacak.

Apple News + Uygulaması

İNGİLTERE’DE AYLIK 9,99 POUND

Apple News+ uygulamasını kullanacak kişiler İngiltere’de aylık 9,99 pound, Avustralya’da ise aylık 14,99 dolar ödemek zorunda olacaklar. İngiltere’de yaşayan kullanıcılar, The Times, Elle UK, Cosmopolitan UK, Esquire UK, FourFourTwo gibi birçok gazete ve dergiyi, Avustralya’da yaşayan kullanıcılar da, The Australian, The Daily Telgraph, The Advertiser, Australian Geographic, Elle, Australian Women’s Health, Harper’s Bazaar Australia, GQ gibi birçok gazete ve dergiyi okuyabilecek.

İki ülkede de 1 aylık bedava deneme süresi mevcut olacak ve ABD-Kanada’daki kullanıcılar da İngiltere ile Avustralya’daki bu gazete ile dergilere ulaşabilecek. Türkiye’de ne zaman hizmete gireceğini bekleyip göreceğiz….

 

Fotoğraf: Apple