Home UZAYTEKNO BTS WORLD’DE “100 GÜN KUTLAMASI”
UZAYTEKNO - 12 Ekim 2019

BTS WORLD’DE “100 GÜN KUTLAMASI”

BTS World oyunu 100 gününü tamamladı, oyun içinde ödüllü etkinlikler başlıyor. Özel etkinlikler 17 Ekim 2019 tarihine kadar sürecek.

Hazırlayan: Eren SELÇUK 

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS iş birliği ile geliştirilen, Netmarble’ın mobil oyunu BTS WORLD, “100 Gün Kutlaması” etkinliği düzenliyor. Netmarble, yakın zamanda piyasaya çıkmış olan ve Güney Koreli müzik grubu BTS’in menajeri olma deneyimi sunan hikaye tabanlı mobil simülasyon oyunu BTS WORLD için hazırladığı özel “100 Gün Kutlaması” etkinliklerini açıkladı.

Yeni kartlar, günlük ödüller ve fazlasını içeren “100 Gün Kutlaması” çalışmaları devam ediyor ve özel etkinlikler 17 Ekim 2019 tarihine kadar sürecek.

100 GÜN KUTLAMASI ETKİNLİKLERİ: 

  • “100 Gün Kutlaması” Etkinlik Çekilişi (2. Kısım: 10-17 Ekim) – Bu Etkinlik Çekilişi’ne özel yeni “Kıyafet temalı 4 Yıldız Kartlar” artık hayranlar tarafından toplanabilir.
  • “100 Gün Kutlaması” Giriş Etkinliği (2. Kısım: 10-17 Ekim) – Etkinlik Süresince BTS WORLD’e giriş yapan oyuncular giriş yaptıkları her gün 100 Elmas gibi çeşitli ödüller kazanacak.
  • Fırsat Zamanı Etkinliği (2. Kısım: 11-14 Ekim) – Etkinlik süresince her gün Hesap Tecrübe Puanı (TP), Altın Çıkma Oranı, Yakınlık Oranı, Kart TP ve daha fazlasını etkileyen özel bir güçlendirme verilecek.

BTS WORLD oyuna özel 10 bin yeni fotoğraf ve 100 video içeriyor. Oyuncular BTS ile menajerleri olarak sanal şekilde çeşitli birebir interaktif içeriklerle etkileşime giriyor. Oyun aynı zamanda BTS’in yanı sıra Charli XCX, Zara Larsson ve Juice WRLD gibi konuk sanatçılardan orijinal müzikleri de içeriyor.

NETMARBLE CORPORATION NE YAPAR?

2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. Netmarble, Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution, MARVEL Future Fight, BTS WORLD, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır.

Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar.

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: 

OYUNDA YENİ DÖNEM: ‘KONSOLSÜZ CLOUD’

ADAM OLACAK ÇOCUK! 9 YAŞINDA 30 MOBİL OYUN YAZDI

SOKAK RÖPORTAJI: “MARS’A ESKİ EŞİMİ GÖNDERİRDİM, BETER OLSUN, ÖLSÜN AÇLIKTAN”