Home UZAYTEKNO CALL OF DUTY: MOBILE YAYINLANDI
UZAYTEKNO - 1 Ekim 2019

CALL OF DUTY: MOBILE YAYINLANDI

Uzun zamandır beklenen “Call of Duty: Mobile” Android ve iOS’larda ücretsiz olarak kullanıcıların erişimine sunuldu.

Activision, Tencent işbirliğiyle, bugün Call of Duty®: Mobile’in Android ve iOS cihazlarında kullanıma sunuldu. Tencent Games’in ödüllü TiMi Studios tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty: Mobile oyunu, mobilde ücretsiz ve tek kişilik oynanış aksiyon deneyimi sunuyor. Oyuncular, ilk kez Modern WarfareÒ ve Black Ops evrenleri dahil olmak üzere, franchise genelinde en sevilen haritaların, rekabetçi modların, ikonik karakterlerin ve özel silahlarının birçoğunu epik bir deneyimle oynama imkanına sahip olacaklar.

YENİ BİR BATTLE ROYALE DENEYİMİ

Oyun, tüm başa baş rekabetçi Multiplayer modlarının yanı sıra; kara, deniz ve hava araçları ile birlikte Call of Duty’nin klasik mekanlarını da içeren tamamen yeni bir Battle Royale deneyimini içeriyor.

NE KADAR ÇOK OYUNCU O KADAR ÖDÜL

Bugünkü lansmandan sonra, Call of Duty: Mobile için ek ücretsiz içerikler, yeni dönemsel güncellemeler, oyun modları, kişiselleştirilebilir ekipmanlar, eşyalar ve daha fazlasıyla piyasaya sürülecek. “Dünyayı Aydınlatmak” başlıklı ilk küresel topluluk etkinliği, Call of Duty: Mobile lansmanının kutlanması olacak. Daha fazla oyuncu oyunu oynadıkça, tüm oyuncular için oyun içindeki kamuflaj (camos) çeşitleri dahil olmak üzere daha fazla ödülün kilidi açılabilecek. Oyuncular, uygulamadaki etkinlikler bölümüden dünya çapında kilidi açılan ekipmanlara yönelik gelişmeleri takip edebilecekler.

Fotoğraf ve video: Twitter, Yotube

 

Bağlantılı Haber:

CALL Of DUTY: MOBILE’IN ERİŞİM TARİHİ AÇIKLANDI