Home UZAYTEKNO CALL OF DUTY’DE ZOMBİ ZAMANI
UZAYTEKNO - 27 Kasım 2019

CALL OF DUTY’DE ZOMBİ ZAMANI

Activison’ın, Call of Duty: Mobile oyununa eklenen yeni mod; iOS ve Android’de bulunan birinci şahıs aksiyon oyununa yeni bir oyun deneyimi katacak. Zombiler modunda, oyuncular, ilk defa Call of Duty®: World of War’da ortaya çıkan klasik ‘’Shi No Numa’’ haritasında baskın (Raid) modunu veya klasikleşen sürekli hayatta kalma (Endless Survival) modunu seçebilecekler.

TABANCA VE BIÇAKLA BAŞLANIYOR

Oyuncular oyuna sadece bir tabanca ve bıçakla başlayabiliyor ancak maç boyunca zombileri öldürerek ve pencereleri onararak daha iyi silah ve teçhizatlar için puan kazanabiliyorlar. Oyuncular, baskın modunda birçok zombi dalgasını temizledikten sonra maçı bitirebilmek için bir boss ile karşı karşıya gelecekler.

FARKLI BİR OYUN TECRÜBESİ

Zombiler modu, Call of Duty: Mobile oyuncularına ekip çalışması, yeni oyun stilleri ve keşfedilecek Easter Egg’lerle dolu farklı bir oyun tecrübesi ve rekabet deneyimi sunuyor. Activision, yeni moduna ek olarak bugün oyunun ikinci sezonunu da başlattı. Yeni sezonla birlikte çok oyunculu ve Battle Royale modlarına yeni silahlar, ekipmanlar, spreyler, jestler ve daha fazlası eklenerek oyuncuların kullanımına sunuldu.

BAĞLANTILI HABERLER:

“CALL OF DUTY: MODERN WARFARE” SEVERLERİNE MÜJDE!

CALL OF DUTY: MOBILE YAYINLANDI

İŞTE DÜNYA’NIN YENİ SÜPER KITALARI