Home UZAYTEKNO ELON MUSK’IN CYBERTRUCK’I RAP VİDEOSUNDA
UZAYTEKNO - 31 Aralık 2019

ELON MUSK’IN CYBERTRUCK’I RAP VİDEOSUNDA

Rapçi Travis Scott yeni klibinde Tesla'nın Cybertruck'ı ve Cyberquad ATV'yi kullandı. Sosyal medya yıkıldı: "Elon Musk pazarlamada çok iyi."

O sahneyi hatırlayacaksınız… Tesla ve SpaceX’in sahibi milyarder Elon Musk, Cybertruck’ı tanıtıyordu. Fırlattığı Cybertruck’ın camını patlatınca sosyal medyada alay konusu olsa da Tesla’nın patronu Elon Musk, katıldığı bir yemeğe Cybertruck’la gelince Amerikan medyasına ‘cam skandalı’nı unutturdu. Şimdi Cybertruck ve Cyberquad ATV yeniden gündemde. Nedeni ise Amerikalı hiphopçu Travis Scott‘un yeni videosunda görülmeleri…

WELCOME TO ‘ELON MUSK PAZARLAMA’

Sosyal medyada herkesin dilinde aynı soru: “Travis Scott, henüz çıkmamış araçlara nasıl ulaştı ve klipte kullandı?” İşte sır da burada… Herkesin hemfikir olduğu bir konu var: “Elon Musk, rap videosuyla pazarlamaya geçti.” Dünyanın önde gelen bilim siteleri bile “Tesla’nın Cybertruck’ı rap videosuna” başlık atıyorsa, sosyal medya haklı: “Elon Musk yaptı yapacağını…”

Klipte Cybertruck sadece bir sahnede görünürken; Travis Scott Cyberquad ATV’yi birkaç yerde kullanıyor. Cybertruck’ın Amerika fiyatı 39 bin 900 dolar. Ve şu ana kadar 250 bin ön sipariş aldı. 

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: “SÜRÜCÜSÜZ OTONOM ARAÇLAR 2040’TAN SONRA OLACAK”

“ELON MUSK’IN MARS PLANLARI HAYAL ÜRÜNÜ”

SPACEX’İN DEĞERİ 2027’DE 120 MİLYAR DOLAR OLACAK