Home UZAYTEKNO FENOMEN OYUNDA “BALKABAĞI ZOMBİ” DÖNEMİ
UZAYTEKNO - 25 Ekim 2019

FENOMEN OYUNDA “BALKABAĞI ZOMBİ” DÖNEMİ

PUBG MOBILE LITE, bugün duyurulan 0.14.6 içerik güncellemesiyle birlikte Balkabağı Zombileri’yle dolacak.

Fenomen mobil taktik oyunu PUBG MOBILE’ın daha hızlı ve daha az sistem kaynağı kullanan versiyonu PUBG MOBILE LITE’ye yeni içerik güncellemesi geldi. Bugün duyurulan 0.14.6 içerik güncellemesiyle birlikte dünyanın seçili bölgelerinde birçok cihazdan oyunu oynayanlar, balkabağı Zombilerin olduğu ürkütücü Cadılar Bayramı temalı PUBG MOBILE LITE içeriğine bugün itibariyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz şekilde erişebilirler.

M134 MİNİGUN VE LAV SİLAHI

0.14.6 PUBG MOBILE LITE içerik güncellemesi, takım arkadaşlarınızla iki gün üç gece hayatta kalmanız gereken popüler Geceyi Atlat modunun Cadılar Bayramı versiyonunu sunuyor. Oyuncular yeni sürümle birlikte gündüz vakti M134 Minigun ve Lav Silahı gibi yeni özel silahları toplayabilecek. Geceleri ise yenilenen özel başarım kilitlerini açabilmek için saldırıya geçen Balkabağı Zombilerini püskürtmek zorunda kalacaklar.

PUBG MOBILE LITE’ye eklenen yeni özellikler şunlar:

Açık Karakter Sistemi: Oyuncular, Geceyi Atlat modunda yeni ‘Victor’ karakterini kullanarak deneyim kazanırken kıyafetler ve dahası için sandık açabilecekler. Victor, hafif makineli silahlar için daha düşük şarjör doldurma süresine sahip bir karakter

Yeni Silahlar: Oyuncuların ek hasar vermesi için artık üç güçlü yeni silah mevcut:

Kısa Namlulu Çifte: Haritadaki her yerde yenilenen bu 12 fişekli pompalı tüfek, aynı anda iki mermi barındırabiliyor. Bununla birlikte tabanca yuvasını kullanıyor ve şok eklentisini kullanabiliyor.

M134 Minigun: Sadece Geceyi Atlat modunda mevcut olan ve zombileri öldürerek alınabilen bu güçlü ağır silah, 200 mermiye kadar mühimmat alabiliyor ve bir saldırı tüfeğinin atış oranına eşdeğer bir atış gücüne sahip.

Lav Silahı: Geceyi Atlat modunda mevcut olan ve zombileri öldürerek kullanılabilen bu silah, benzini mühimmat olarak kullanıyor ve 10 metrelik etkili menzili bulunuyor. Püskürtme menzilindeki tüm hedeflere hasar veriyor.

Video Ödülleri: Yeni günlük ödüller arasında kıyafetler, BC ve dahası, satın alma sayfası içerisinde video izleyerek alınabilir

Oyuna Hızlı Giriş: Oyuncuların önerilen oyun modlarına doğrudan girebilmesi için hızlı giriş seçeneği ana menüye eklendi

Cadılar Bayramı Ana Menü Teması: Oyun içi menüsü, yepyeni Cadılar Bayramı temasıyla dekore edildi

Güncellenmiş Winner Pass özelliği: Direkt olarak bir Pass Görevini tamamlamak ve arkadaş yardım özelliği için Pass Görev Kartı eklendi.

BAĞLANTILI HABERLER:

COMMAND & CONQUER MERAKLILARINA MÜJDE!

PUBG MOBILE GÜNCELLENDİ: EMOJİLER ARTIK PARÇALANABİLİR